Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yeni ameliyattan çıkan arkadaşlar allah yardımcınız olsun geçmiş olsun.hastaneden çıkana kadar sabır sonrası gayet rahat.bu arada ameliyata gideceğim sabah tartıldım 68 dim geldim 70 kilo oldum ters bi durum mu söz konusu sanki ne Bu ödemi nasıl atıcaz ve şişliklerin geçmesi ne kadar sürer bir hafta sonra işbaşı yapıcam.takım elbisemin içine giremicem korkarım

Geçmiş olsun inşallah beklediğin sonucu alırsın

Bir de masaj diye okudum ama sizin daha çok yeni sanırım yardımcı olmak isterim ama ters birşeyde söylemek istemem. En iyi doktorunuz bilir sonuçta

Ilaclardan biri alerji yapmis sanirim ne oldugunu henuz anlayamadik yarin doktorun gorsun dediler igne yaptilar alerjik

Çok teşekkür ederim her kese gece rahat geçti biraz sonra çıkış yapılacak henüz karnımı görmedim biraz sonra pansumanda göreceğim. Toplamda 1 kilo yağ alınmış karnımdan ve kesilen deri . O nedenle çok kilo kaybı beklemiyorum. 3 Ay sonrada bacaklarıma basenlerime lipo yaptıracağım inş o zaman kilo kaybı çok olur

bende her ikisine de geçmiş olsun diyorum fıstık gibi karınları olsun
Çok teşekkür ederim ben bugün de kalıyorum. dün sanırım daha düz du karnim ama şimdi ödemlendi galiba dr açtı ama ben korkudan bakamadım göbeğime nasıl olduğunu bilmiyorum henuz

Çok geçmiş olsun antibiyotik olabilir çocukluk arkadaşımda da alerji yapmıştı doktoru değiştirdi. Kesinlikle gidin görünün
Dun gece acile gittik alerji ignesi yaptilar muhtemelen ilaclardandir yarn doktorun gorsun ilaclarni degistirsin dediler bugunde gidicem oglen olmadan

Çok geçmiş olsun antibiyotik olabilir çocukluk arkadaşımda da alerji yapmıştı doktoru değiştirdi. Kesinlikle gidin görünün
Dun gece acile gittik alerji ignesi yaptilar muhtemelen ilaclardandir yarn doktorun gorsun ilaclarni degistirsin dediler bugunde gidicem oglen olmadan

Hadii hayırlısı olsun inşallahh

MrB, ilaçtandır büyük ihtimal çook geçmiş olsun daha iyisinizdir umarım
Evet canm agri kesicimi degistirdiler alerji ilaci verdiler az once geldim eve antobiyotigi kullan o da alerji yaparsa haber ver onuda degtrelm dediler bakalim . Suanda derimdeki kabarikliklar azalmaya baslasi sanki

Evet canm agri kesicimi degistirdiler alerji ilaci verdiler az once geldim eve antobiyotigi kullan o da alerji yaparsa haber ver onuda degtrelm dediler bakalim . Suanda derimdeki kabarikliklar azalmaya baslasi sanki
Çok çok geçmiş olsun aman dikkat edin kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…