Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaslar ankarada karin germe ameliyat olan varmı devlette 4.4 bucuk özelde 10 binden başlıyor artık kafam döndü yardimmmm istiyorum yada bi an once olsun diye gidip karanbol yaptircam

Arkadaslar ankarada karin germe ameliyat olan varmı devlette 4.4 bucuk özelde 10 binden başlıyor artık kafam döndü yardimmmm istiyorum yada bi an once olsun diye gidip karanbol yaptircam
Bende ankarada egitim ve arastirma hastanesinde Dr Esabil eker beyi dusunuyorum yorumlar ona karsi tamamen olumlu

Salı günü ameliyat günüm fakat ben sigarayı bırakamadım bu riski almıyım bırakıp yaz sonu olayım diyorum ama bu karınla ve memelerle yaz nasıl gecer bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var kızlar
Insallah sorunsuz sikintisiz atlatirsin.cok dua edecem merak etme. Acaba oruca kadar toparlanirmisinki? Bide ameliyattan sonra korse nekadat sure takiliyor bayramda korseden kurtulurmusunki?

banada15 gün sigara içiyor musun
Cnm sigarayı lütfen bırak dpku bozulmasına neden olduğu için çok sakıncalı sadece karın germede değil mesela meme büyütmede bile ufacık dikişin olduğu halde enfeksiyon riskini artırıyor iz kalmasına neden oluyor bu kdr dikişi olan bir ameliyat için çok zararlı hem iyileşme sürecin uzar hemde dikişlerin sağlıklı iyileşmez. Hayalini kurduğun o mis karnı ve en aza inmiş belli belirsiz izlerini düşün ve bırak lütfen. Yani kendini istersen ara vermek olarak şartlandır ameliyatını sonucunu ödül olarak gör ve bugün bırakıp ameliyattan 1 1.5 ay sonra başla alacağın sonucu sigaraya ara vermenin mükafatı olarak. Hem bu süreçte cildine se dikkatli bak sigarayı bırakınca bir haftadan sonra cilt tonunda bir açılma renkte eşitlenme oluyor buda motive eder seni

selam hatunlar bende 5 mayısta karın germe oldum.ama durumdan hiç memnun değilim.o kadar kişi olmuş kimse çatlaklardan bahsetmemiş.sadece deri sarkması mı vardı sizde.karın son derece gergin evet ama çatlaklarım tamamen gitmemiş.buda moralimi fazlasıyla bozdu.resilerinizi görmek istiyorum nasıl mümkün olur.

Geçmiş olsun çatlaklar göbek deliğinin üstünde ise tamamen gitmez aşşağı iner resimlerinizi yüklerseniz öncesi ve ameliyat sonrası bizde görüp yorum yapabiliriz.

Geçmiş olsun çatlaklar göbek deliğinin üstünde ise tamamen gitmez aşşağı iner resimlerinizi yüklerseniz öncesi ve ameliyat sonrası bizde görüp yorum yapabiliriz.
sürekli her konuda takip ederim okurum burdan herşeyi ama giriş yapmazdım pek.başkaları tarafından görünmemesi için ne yapabilirim bi öğreneyim.bir hafta oluyor yarın kontrole gidicem ve ben hala dik yürüyemiyorum.evet göbek deliğinin üzerindeydi çatlaklar fazlaca vardı.şimdi gergin bi karın fakat göbek deliğinin alt kısmında çatlaklar baki.daha fazla gerilemezmiydi diye düşünüyorum.

Bende pazartesi günü karın germe, kol germe, göğüs dikleştirme ameliyatı olacağım. Okuduğum kadarı ile çatlaklar tam anlamıyla gitmiyor sanırım.. Bariz çok mu belli ve kaldı ?
cilt yapına ve durumuna göre değişiyor sanırım bende çatlak çokdu göbek deliğimin üstünde vardı şimdi altından itibaren hala varlar gidememiş hepsi allah kolaylık versin sana hepsini birden yaptırmak da süper ceserat.acil şifalar diliyorum size herşey çok güzel olur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…