Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bir de benim ameliyatımı izleri vb herşeyin resmini görüyorlar arkadaşlar kendileri yorum yapıyor zaten, işte çok güzel dikişler ince ve düzgün vs diye...
Yani herkes sonucu görüyor kimseyi yanlış yönlendirme diye bir şey söz konusu değil.
Ayrıca ozan beyi öncesinden tanımam ne akrabam ne de tanıdığım...
Neyse size tekrar geçmiş olsun inşallah.

Canım çok teşekkür ederim inşallah sizin de istediğiniz gibi bir göbeğiniz olur bu gördüğünüz göbek yeniden yapıldı öbürü eski olan fazla deriyle gitti

Çok geçmiş olsun benim yarın ozan beyle randevum var inanın estetik zor bir sürec bence en iyi doktor bile hata yapıyor.ozan bey ne zaman msj atsam döndü size neden dönmedi?muayehaneye gidin yeri next level daymış...bakalım yarın bende nasıl izlenim bırakacak...

ne gibi hata hayatım.

Ben ameliyattan iki saat sonra yürüdüm...bi kaç gün bükülerek yürüdüm sonrasında normal

Hangi dr a olacaksınız birde lipo yapılacak mı bende istiyorum ama daha yeni meme büyütme oldum önce iyileşmem lazım. Şimdilik dr arayışı içindeyim
canım Isparta'dan Antalya'ya gfelecek doktorum Hakan Avni ÖLMEZTÜRK çok iyi bir doktor tavsiye ediyorlar.

yan

simitlerime lipo yapalım diyor doktorum.sadece yanlarıma.
Cnm lipo karın germeden daha zor diyorlar ağrı acı olarak tabi korkutmak istemçyorum seni ama ikisini bir yaptıran arkadaşlar lipo yerlerim ağrıdı diyor ilk etapta ama ben olmuşken tam olsun kopacak gibi nir belim olsun istediğim için ikisini bir istiyorum henüz bir dr la görüşmedim iyileşmeyi bekliyorum. Senin ameliyatınaaz kalmış beni bilgilendirir misin sonraki süreç hakkında. Şimdiden çok geçmiş olsun herşey gönlünce olsun umarım

Slm kızlarrr,haldun kamburoglu ile de görüşüp nihai kararımı vereceğim yanlız haldun beyin randevuları çok doluMuayene ücreti 300 tl bu ameliyatı olunca burdan resim yüklemeyecegim sadece yorum yapacagım...bir tek nur1971 sonucumu bilecek çünkü formda o kadar ısrar etmeme özelden yazmama ragmen ondan başka kimsenin sonucunu benle paylaşmadı.nur ile arkadaş olduk allah razı olsun güzel fikirleri için...

Ben henüz sonucum olmadığı için gosteremiyorum haftaya cuma olucam resim yüklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…