Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sezeyanda aynem bende hiç yatmadım hatta hastane dönüşü kuaföre uğrayıp rvr döndüm ama germe 100 sezeyana bedeldi ilk 15 gün çok zor geçti

Galiba yaptırmayacağım. Gebelik lipo yapılan yerlere etki etmese bari. Kimseye söylemedim bu ameliyatı kime söylesem karşı çıktı niye bu kadar karşı çıkıyorlar anlamadım. Düştüm diyeceğim soranlara ne yapayım

Ben de senin yaşındayken hep düz bir karın hayal ederdim ama gerdirmeyi hiç düşünemedim hamilelikten önce sebebi de o yaşlarda kesi izini hiç kabullenemezdim. Biliyorsun karın germe izli bir ameliyat. Ama sezeryandan sonra zaten bir iz oluştu. Deformasyon da fazlalaşınca göze aldım. Yine de sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap cnm. Metabolizman nasıl? Çok iştahlı mısın? Kolay kilo alır mısın? Eğer hamilelikte fazla almıycam dersen, bir iki dr a daha sor ve bozulmayacağına seni ikna ederlerse şimdi de olabilirsin.
Gebelik lipo yapılan yerlere nasıl etki eder?çok kilo alırsan eder. Bünye meselesi işte. Ben hamileyken çok iştahım açılmıştı. Sürekli acıkırdım. Yemediğimde midem bulanırdı. Yiyince geçerdi. Tiroidim de çalışmıyor bu yüzden metabolizmam yavaş, kolay kilo alıyorum. Sen kolay kilo almıyorsan, hamileliğin boyunca da düzenli yürüyüş yaparsan, en fazla 10 kiloyla tamamlarsan hamileliği, bozulmayadabilir. Cilt yapısına da bağlı biraz.

@ckmn selam dr başlığında birde bacak ta yazışmıştık eskiden, bekar olup çocuğu olmayan karın gerdiren oldu benim tanıdığım biri merops biride seli ama onlarda çok kilo verdikleri için karın sorunluydu sende durum ne bilemiyorum yakında varsa bebek durumu gerdirme o zaman

canım şekerim senin de olduğun bir eller havaya yaparız inşallah çok güzeldi keyifliydi sen hep güzel bakansın seviyorum seni
inşallah bu tarafta yaparsanız Size katılmayı çok isterim birde canm dr lâ görüştüm korse artık bırakabileceğimi söyledi birde nisan başı görüşmeye çağırdı karnımda o bombeli için lipo yapacak daha iyi olacağını söyledi

tamamdır şu bomba olayları bir yatışsın karşıya da geçeriz
ben 3 ay taktım ama 4 ayda da ara ara taktım korsede kendimi iyi hissediyordum Aref bey dediyse çıkar yavrum doktorun ne gerekli ise yapar sende diyete devam ediyorsun süper istediğin gibi olur canını sıkma şanslısın işinin arkasın da duran doktorun var

Jelesec ben sordum dr ddm sarkma olmazmı ddm yok dd öyle bişey olmaz dd amly esnasında sana ön duvarı kaldırıp sıyırıp yanlara lipo yaptım dd niçin karnımda da yapmadın ddm lipo bnde amly esnasında sakıncalı görmüş kötü yara iylwşmesi doku kaybı olabilme ihtimali yüksek görmüş oyüzden yapmamış ama Size amly den sonra söylemiştim dd ilerde küçük bir lipo gerekebilir diye dd bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…