Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ocak 15 sonrasında ameliyat olup korseyi çıkaran var mı? Ben çıkardıktan 2 saat sonra fena şişiyor bi kaç saat sonrasında karında uýuşma oluyor hissislik başlıyor yani henüz çıkaramıyorum ama korse ile çok rahatım

canm ben 25 ocakta oldum ama hala korseyi takıyorum aynı hisler bende de devam kendimi daha iyi hissediyorum korseliyken çıkardığımda benimde 1 saat sonra sonra başlıyor anlattıkların bu önümüzdeki hafta kontrolü var gittiğimde sorucam dr korse meselesinide

Bayanlaarr! Şu benim endeskopik konusunu merak edenler! Şimdi dr dan çıktım ve sordum. Dedi ki keşke bunu anlamadığını ameliyattan önce söyleseydin de sana ameliyat esnasında bitkaç foto çekseydim nadıl yaptığımı görseydin dedi. Ben de ben hiç düşünmedim ki böyle bişeyi arkadaşlarım soruyor dedim. Sonuç olarak durumu açıkladı. Olay şöyle. Göbek deliğimden alta kadar üçken gibi bir parça çıkartıldı. Göbek deliğim sapından koparıldı. Cilt serbestleşti ama sapı yerinde takılı kaldı, ordan koparılmadı. Tabi bunların öncesinde epeyce üst, alt karın, yanlar ve bele epeyce bir slimlipo yapıldı. Drcuğum dedi ki lipodan dolayı cilt çook yumuşadı. Üst mide bölümündeki kaslar endeskopik olarak dikildi. Ordaki deri lipodan sonra çok gevşemiş ve deriyi kaslardan ayırmadan çekince aşağıya kadar gelmiş. Tabi ki alt kaslar da dikildi. Göbeği kendi yerinde dikti ve bitti. Sonuç bugün görebildiğim kadarıyla kesi izi epey aşağıda ve kısa. Göbek deliği normal gibi. İçi ilaçlı ve karanlık net göremedim kendisini. Biraz morluk var. Yanlarımda çok ödem var. Üstte sarkma fln yok. Kesinin yanlarında potluk yok. Düz oldu. Tek acayip görünen dikişe doğru deri büzüşmüş gibi duruyor. Ona takıldım çok da söylendim fakat doktor hemşireler ve orda gördüğüm herkese sordum. Dediler ki ödemden öyle olurmuş. Birka aya dümdüz olacakmış. Doktor söz veriyorum orası düzelecek dedi. Şu an mutluyum. Otele gidince aynada iyice bakacam tekrar. Bugün 4. Gün. Cevahirde geziyorum. Yarın da kıbrısa dönücem. Son durum bu :)

Cnm kendini hazır hissettiğinde resim bekliyoruz

Maşallah maşallah Benimde ilk başta dikiş yerinde büzüklük vardı,dikişler düşünce ve Zaman'la düzeldi merak etme . Seninkinde düzelir inşallah

benimde dikişlerimde bazı yerleri pileli gibiydi özellikle sağ taraf dikiş sonuna doğru potluk mu diyorsunuz büzgümü bilmiyorum drm zamanla geçeceğini söylemişti haklı çıktı yaklaşık 2 aya yakın olacak aml olalı evet düzleşti bir iki çizgi var şuan ama inanıyorum onlarda gidicek zaman en iyi ilaçmış sözünü bu aml tescilledim

Cnm sen sigara içiyor muydun

Cnm sen sigara içiyor muydun
içiyormuydun da kelimemi yiyordum aml 15 gün öncesine kadar aml sonra şimdiye kadar hiç bir tane bile ağzıma almadım heralde bıraktım bende anlayamadım eşimde diyor noldu sana sgr içmiyosun dr à ddki eşim buna aml ne verdiyseniz benide aml et bana da ver bende bırakıiim sgr yı dd

Kızlar büzülme konusunu iyiki söylediniz demekki geçici bir durum en azından başıma gelirse panik olmayim
yok yok olma hayatım ben aml sonra DRM geldi banâ işte şunu yaptık bunu yaptık anlattı sonra ddki sadece dikişlerin bazı yerinde potluklar var aman haa sakın kafana takıp canını sıkma onlar hepsi geçici dd canm

Bak iyi olmuş bir taşla iki kuş doktorla ilgisi yok o senin iradenle ilgili bir daha da başlamak gibi bir yanlış yapma hazır bırakabilmişken

Masallah canim dikkat et kendini fazla yorma
Buzukluk gider endise etme cok guzel anlatmisin keske once sorup resim cekseydi dr ne iyi olurdu ya
Lipo yapinca cilt yumsuyor ve daha cok gerilmeye musait oluyor ne yazikki bana cok lipo yapilmadi

Masallah canim dikkat et kendini fazla yorma
Buzukluk gider endise etme cok guzel anlatmisin keske once sorup resim cekseydi dr ne iyi olurdu ya
Lipo yapinca cilt yumsuyor ve daha cok gerilmeye musait oluyor ne yazikki bana cok lipo yapilmadi
Üzülme artık cnm seninde revizyonla düzelecek inşallah cnm bu arada bu gece rüyamda seni gördüm

Bak iyi olmuş bir taşla iki kuş doktorla ilgisi yok o senin iradenle ilgili bir daha da başlamak gibi bir yanlış yapma hazır bırakabilmişken
inşallah hayatım başlamam valla okadar zaman zaman strese girdim özellikle bbkler 15 gün ateşler içinde yandı hastanelere gece koşturup eşimle sabaha kadar oturdum nöbetçi hemşire gibi gözümü kırpmadan ateş kontrol çocuğumun başında çok şükür allaha içmedim bbklerde allahım à hamd olsun iyiler yani o durumda bile içmemem bnm için mucize allah bırakmak isteyen herkese o nefsi iradeyi versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…