Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kizlar ne kadar süre sonra dik yürünebiliyor?
ameliyat olan arkadaslara gecmis olsun ve de rahat bir iyilesme süreci dilerim.
Teşekkürler canım.en erken 15 gün sonra diye biliyorum.12.günümdeyim ben henüz eğik yürüyorum.ama 15 günden fazla eğik yürüyen arkadaşlar olduğunu biliyorum.biraz bünyeyle alakalı yada derinin esnekliğiyle diye düşünüyorum

Tmm evet haklisin herkezin vucut , tip, karin yapisi farkli. Bende iki doktorla gorustum zaten ikiside gerek yok dedi ama bence var. Spor yap dediler. Yapiyorum ama 1 hafta sonra protez ameliyatim var yapamiycam bi sure. Bende simdilik bekliycem. Ama bozdum kafayi ben bu ameliyatla. Cok iyi biliyorum kendimi... Ekimde yatarim bicak altina.

Cnm karnına baktım. Benim görüşüm sende deri fazlası var gibi geldi bana ve göbek deliğin de sanki onarım istiyor. Sporla 2 yıl uğraşacan ve acaba olacak mı? Bilemiyorum. Bence tam gerdirme yaptır. Üstte de kırışıklık var sende. Benim resimde gördüğüm kadarıyla çok gevşek hem üst hem alt deri. Yağ yok gibi. İçten kas onarımı da gerekecek bence. O yüzden tam ama resimler bazen yanıltıcı da olabiliyor. Dr lar daha doğrusunu bilir benden

bende görebilirmiyim canm

Hemmen bakıyorum

Bende görebilir miyim

Hemen bakıyorum tatlım

yaaa arkadaşlar bana bildirimler gelmemiş sorunmu vardı anlamadım neyse muhabbet almış yürümüş yeni amk olmuş arkadaşlara acil şifalar diliyorum benide izlemeye alın kızlarrrr

benide izlermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…