Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merak edenlere duyuru !!! uygulama ameliyattan cikmis durumu gayet iyi Ercan bey sayesinde fistik gibi memisleri oldu yuzunede dolgu yapildi hatta cay icmekte kendisi...

duyurunu yesinler senin evet hele şükür sayıkladığı koca memelere kavuştu ilk silikonları takan dr ye veriştirdi saydı eskileri odaya göndermişler cidden minicikmiş ya kıza boşuna bir yaz tatilde söylenmişim iyi bunlar elletme diye şimdi kocaman oldu havalarda mutluluktan

Hemde ne meme valla bu hali bile çok muntazam tanıştığıma memnun oldum güler yüzlü güzel insan uygulama

isteyerek mi verdin 8 kilo ben beceremiyorum bu işi

Kızlar ben de bugün ameliyat oldum. Coşkun levent taşçı yaptı acıbademde. Lipo ve tam germe yapuldı. 2 saat sürdü. 18.30 da kendimdeydim odamda, kas onarımı endeskopik yapıldı. Lipo slimlipo 2 kullanıldı. Fazla ağrım yok. Ağrıkesiciler veriyorlar. Kalkıp yürüdüm de. Bu korse çok sert ve kalın bişey. Kilot gibi değil. Sadece karnımı sarıyor.

Oooo maşallah maşallah
Kıssa sürmüş ameliyat,herşey gönlünce olur inşallah canım
Bandaj şeklinde Korsedir büyük ihtimal. Çok yatma,bol bol yürüyüş yap madem Bol su içmeyide unutma..
Geçmiş olsun hadi atlattın

uygulama canim gecmis olsun nihayet yeniden oldun ameliyatini masallah sana kendine dikkat et
C ChAneL81 çok şükür. Bikiyorsun ilk silikon perasyonunda başka bir dr rezil etmişti. Ercan bey farkı. Hekimliği kadar insanlığı da taktir edici canım. Bacağum yanmıştı onu da tedabi ediyor. Düşünsene ilgilenmez ilgilenmez.

Cherry çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Maşallah geçmiş olsun umarım çok mutlu sonuçların olur

Hemde ne meme valla bu hali bile çok muntazam tanıştığıma memnun oldum güler yüzlü güzel insan uygulama
zuzu53 çok teşekkür ederim. Yanımda olman iyi dileklerin. Sevgiler canım
Jelesec başımun tacısın.

B balik99 mutlu yılların olsun. Ameliyat sonucu ile miisorun yaşadın

İyi geceler arkadaşlar, yarım saat önce uyandım, dün akşam 23 24 arası uyumuşum dur,uyandim sırtım ağrıyor popom taş olmuş nasıl kalkacağım, ben hala yalnız kalkamıyorum, direnlerim ikiside çok sıvı geldiğinden duruyor. Sizce kalkamamam normalmi? Sizler kaçıncı gün yalnız kalkmaya başladınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…