Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tatlım bir bilene sor Değişimin manasıda buydu bu işi yapanlar ne için varlar işte bunun için bizler yada benim gibiler ne için var yaşadıklarını aktarmak için sorunu Detaylı bir şekilde seve seve cevapladım art niyetimin olmadığı aşikâr üstelik söylemlerimde yada yönlendirmelerimde hiçbir tezat yok olamazda bu işin standartı varmı bilmiyorum mantığımca olmamalı daha doğrusu anatomik olarak yaşadıklarımız belkide tez çürütür :) ödemlerim hala gitmedi örneğin bende böyle bir bünyeye sahibim işte

senin dikiş kesilecekse narkoz yiyeceksin mecbur tek göbek deliği olsa narkozsuz halldilirdi gerçi ben acırdım çok küçülmüştü o kolaydı
Ozaman ikisi birden çıkar yine kesip birleştirme yapacak e alttan deri çekilince daha gergin olmazmı yokki öyle revizyon olan netten bakmak lazım

fiti iz dediğin ne biliyormusun kulak deliği var ya küpe taktığmız öyle bişey bende kocaman bişey bekledim hatta zuzununkini gördüm minnacıktı
Yok kız tabisi de öyle büyük olsa bi acayiplik olur kolay oldu mu işlem herkes kolay diyo kız kardesimde de var o daha basit bir işlem dedi

Yok kız tabisi de öyle büyük olsa bi acayiplik olur kolay oldu mu işlem herkes kolay diyo kız kardesimde de var o daha basit bir işlem dedi

bu zuzya takıldım dedim nerede seninki güzel delmiş bari ona yaptırım git git bide ne görüm benim dövmelerimi yapan vatandaş Kadıköyde isimlerden kazık biraz ama işinde cidden iyi biri bende çok araştırmıştım dövmede yok yok saniyelik bir acı çok az ama güzel bişeymiş hoşuma gitti

Hadi güle güle kullan darısı tüm isteyenlerin başına ( yani ilk sırada benim )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…