Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

K kakulem cnm bir de ben senin fotoları göremiyorum hayatım izlemeye almadınmı acaba
Canim izlemedesin zatende ben o fotolari kaldirmişttim. Yenide henüz çekmedim. Gündüz işteyim akşamlari herkes evde. Anlarsin yani. Ya bide herşey iyide göbek deliğimin hemen altinde çok buruşuk geniş bi yirtigim vardi o hala duruyor. O olmasa bakmaya doyamayacaktim ama o sinirlerimi bozuyor hala. Az daha gerseydide orasi çamaşirin içinde kalsaydi bari onada raziydim. Acaba oraya ne yapabulirim diye düşünüyorum. Senin altlardaki şişlik geçti mi. Benim hala sert ve sanki biraz daha şiş gibi. O şişlik de inerse güzel olacak. Ama seninki çok büyük bi degişim olmuş.durup durup sevmekte haklisin valla.

cnm bnm altta şişlik pek kalmadı gbi bmm genital fln da şişmişti şimdi indi hep oralar sadece üştte şişlik var göbek deliği üstü şişiyo iniyo birde dikiş yeri boydan boya o kısım sert içi dokunduğumda o zamanla yumuşar sezeryanda da öle bir his vardı bende hee çatlaklara gelince bnmde göbek üstü çatlaklar alta inmiş bnde diyorum biraz daha gerSeydi keşke diye anacım bulduktan bunuyormuyuz anlamadım hee

en güzel günde kendine büyük hediye bu hayırlı olsun canım sağlıkla atlat inşallah
amiiiin Canim,Cok sag Olun,denk geldi tarih Kismet hayirlisi,insallah hersey Yolunda gider...

cok tesekkurler CanIm.

Anacim bi kere ameliyat olunuyo.isteyecez tabi de. Geçti artik. İnce çatlaklari önemsemiyorumda o dediğim geniş ve çok buruşuk bi çatlak.göbek deliğinin tam altinda dikine uzaniyo ondan hemen sonrada dikey izim başliyo. Anlayacagin bakinca göbek deliginden ameliyat dikişine kadar iz var. Saglik olsun ne yapalim giysilerden görünmüyor sonuçta

Tatlım izlemekten neden vazgectin

ne uyumuşum beeeeee

Eşim bu ameliyati olacağim zaman bağimlilik yapmasin sakın dediydi. Ya gerçekten ben şimdi acaba başka nereden ne estetiği yaptirabilirim diye bakiniyom ha. Ama eşim göbeği epey sorun yapiyorum diye bişey demediydi.başka ameliyatlara karşı çıkar kesinlikle.ben artik güzellik salonlarinda ufak tefek şeylerle uğraşabilirim. Ay karnimi sarkitip bi daha ameliyat olasim geldi.

Hoşgeldiiiiinnbu işler böyledir..bi başladınmı gerisi çorap söküyü gibi geliyor canım

ufak dokunuşlarla Mutlu et kendini sarkıtma göbişi narkozun gelmiş senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…