Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

MASHALLAHHHHH BEN BOYLE GUZELLIK GORMEDIM SUPERSINNN, BAYILDIM YANINDA OLSAM SOYUP SOYUP BAKARIM PES ETME SAKIN HERKESI NASIL MOTIVE EDIYORSUN BIR BILSEN.. COK TESEKURLER BANADA GORME FIRSATI VERDIGINIZ ICINNN..
Katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana, Albümü güncel tutmaya çalışıyorum. Ben arada açıp açıp bakıyorum hele şu günlerde piercing taktırdığım için çok daha fazla yapıyorum :)) sevgiler

Bu önemli ve hayati bilgi için teşekkür ederim. Lakin bu butona basılınca ortalık karıştı, amma ve lakin kullanıldığında ortalık karışacaksa ve kaldurılamayacaksa neden,niçin ve kim Tarafından bu butoncuk oraya konmuş??

Katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana, Albümü güncel tutmaya çalışıyorum. Ben arada açıp açıp bakıyorum hele şu günlerde piercing taktırdığım için çok daha fazla yapıyorum :)) sevgiler
inanain diyecek soz bulamaiyorum, vede ayrica alcak gonullu olmanizada hayranimm, anladigim kadar istanbuldasiniz gelice gormek isterdim ama sefer istanbula gelmem zor olucak..sizde sevgile kalin ve sahane bir uyuya yatin..

Can'ım resimlerin görünmüyor neden?sende hep iyilik güzellikle kal
Foto yok amaliyattan sonra koymuştum. Şu sıralar tekrar foto koymam Lazım meme ameliyatımın 7. Ay'ı oldu. Ayrıca karın, bel bölgesi ve bacaklarımdaki yağlanmadan kurtulmak istiyorum. KK kızlarının görüşlerini almak istiyorum. Foto koyunca buradan yazarım. Senin fotoları görebilirmiyim peki

inanain diyecek soz bulamaiyorum, vede ayrica alcak gonullu olmanizada hayranimm, anladigim kadar istanbuldasiniz gelice gormek isterdim ama sefer istanbula gelmem zor olucak..sizde sevgile kalin ve sahane bir uyuya yatin..
Bende fotoları görebilirmiyim

K kakulem cnm arkadaşım bnm gerçekten iytiyacım vardı bu amly ta evet sana katılıyorum bende evde dönüp dolaşıp aynaya gidiyorum korseyi aç incele bak sev Allahım diyorum bir iki çamaşır giyip çıkarıyorum en son korselemeden önce tekrar seviyorum ondan sonra korse ile kapatıyorum eşim diyoki kadın kafayı yedi diyo gidip gidip aynaya bakıyo diyo 1 aydır utanıyorum artık herkes evden gittimi bu sefer bu saydıklarımı yapıyorum ayy bilmiyom valla bnm gibi düşünenler oldumu yoksa ben noldu delisi oldum arkadaşımm Allah inşallah bütün arkadaşlarıma nasip etsin sonuçlarından amlyt ların dan mutlu olmayı inşallah

Masallah masallah elmali sekerim harikasin,sukurler Olsun memnun kaldin ve begeniyorsun yeni gobusunu,en guzel gunlerde Güle Güle kullan hayatim,

Masallah masallah elmali sekerim harikasin,sukurler Olsun memnun kaldin ve begeniyorsun yeni gobusunu,en guzel gunlerde Güle Güle kullan hayatim,
canm hayatım darısı başına olsun inşallah senin göbişin daha güzel olsun arkadaşım inşallah seninde bursa mutlu haberlerini paylaşalım en kısa zamanda cnm

Bu aradaaaa Benim de gunlerim sayili,ameliyat tarihim dunya kadinlar gunu 8mart
aaa hadi hayırlı olsun inşallah arkadaşım oldu bitti maşallah diyelim sana birde güzel birgün değişim günün valla tam cuk oturtmuşsun günü hayatım maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…