Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çok tşkler elmaliiisekerr senin son durumun Nasıl resimlerini göremiyorum takibe alır mısın

Canim Ben fotoyu silmiştim. Yenisini de henüz firsat bulup cekemedim, Akşamlari ailecek evdeyiz,gündüzde işyerindeyim. Ekledigimde haber veririm zaten izlemedesiniz. 15.günümden beri ayni gibi bi degişiklik yok gibi. Sabahlari güzel daha düz. Gün içerisinde mide bölümü şişiyor. Oturunca yine nefesimi içime çekiyorum birakinca eskisi kadar olmasada bombe oluyor. Alta doğru olan şişlik iyice azaldi henüz sert. Dahada ineceğini umuyorum. Göbek deliğimin alt ve üstünde geniş uzanan bir yirtiğim vardi. O şimdi göbek deliğimin hemen altindan başliyor. Az daha gerebilseydi keşke orasi göbek deliginden daha aşagi inseymiş iyi olurmuş. Anlayacagin kaymak bi cilde kavuşamadim ama çok da rahatsiz etmeyecekmiş gibi görünüyor. Çok zorlamadan spora başlanabilir dedi. Ama ben herzamanki gibi vakit bulamiyorum şekerim.

Çok tşkler elmaliiisekerr senin son durumun Nasıl resimlerini göremiyorum takibe alır mısın

gördüm resimlerini çok iyi gidiyor sürecin maşşallah senin doktorun kimdi canım ben okumuşumdur ama aklım da kalmamış başarılı çıkardığı iş bi kaç aya daha fıstık olursun

gördüm resimlerini çok iyi gidiyor sürecin maşşallah senin doktorun kimdi canım ben okumuşumdur ama aklım da kalmamış başarılı çıkardığı iş bi kaç aya daha fıstık olursun
Teşekkürler Jelesec ali mezdeği nişantaşından fotoyu akşam çektim sabah ve akşam çok fark ediyor inşll dediğin gibi olur iyileşme süreci hızla geçer ve o günler gelir

aldım cnm izlemeye bakabilirsin iyileşme sürecim çok şükür Allah'a iyi geçiyor cnm jele başladım iz için 1 kaç gün sonrada bantlara başlıcam cnm Allah hepimize iyilik hoşluk güzellik versin inşallah

Benden niye sakliyon kendini şekerim. Son fotolarini görmedim hala.izlemeye alsana benide

Benden niye sakliyon kendini şekerim. Son fotolarini görmedim hala.izlemeye alsana benide
cnm bnm senden saklamıyorum aşk olsun tabiki bak ama sende beni izlemeye alırsan bende senin fotoları görsem iyi olur cnm bnm diimi sonuçta sende aymı amly oldun hayatım birbirimizi görmemiz de sakınca yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…