Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Karın gerdireyim, yağ aldırayım, meme küçültüp toparlayın, zayıflayayım, dişleri düzelttireyim derken terimleri kaçırdım sanırım
Nacizane bilgimle KİB'nin açılımını yapıyorum ( kötü içerik bildirimi ) buda tamamen senin isteğine bağlı kullandığın daha doğrusu ihtiyaç halinde yönetime uyarı gönderdiğin bir buton :)) yalnız birşey itiraf edeceğim bugüne kadar hiç siftahım olmadı

K kakulem canm ben hala korseyi kullanıyorum dr en az 1 buçuk ay kullanmamız gerektiğini söyledi bnmde yaklaşık 1 ay olucak yani kısa bir süre daha kullanacam birde bu geçtiğimiz cumartesi benide skarex jele başlattı silikon bantları sormayı unuttum ne zaman başlıcam senin nasıl gidiyor sürecin birde ben senin resimlerini göremiyorum

Kızlar slm 21.gün fotoları ı ekledim akşam şişliği ama youmlarınızı bekliyorum sevgiler
Harika canım ameliyat öncesi durumun benimkinden daha iymiş ve tam olmuşsun artık eminim benimki düzelmeyecek resim eklemeye çalıştım normal bi resimle deneyeyim dedim kadınlar kulübü üyelerimizin albümleri bölümünden herkese açıktı senin resminde öyleydi sadece istediklerimizin görmesini nasıl sağlıyacağız.senin lipo klasik miydi benim artık tek umudum klasik lipoda şişin geç gitmesi.

Kızlar slm 21.gün fotoları ı ekledim akşam şişliği ama youmlarınızı bekliyorum sevgiler
maşallah canm henüz erken dönemde olmana rağmen değişiklik çok belli özellikle bel incecik olmuş daha önceki bel baya düz ve kalın karnında çok iyi maşallah cnm güle güle kullan yeni göbişini hayatın boyunca mutlu ol

C Cerana benim albüm ayarlarım takip ettiklerim şeklinde..ama foto gizlilik ayarlarını profilinden yapabilirsin sende..inşallah istediğin sonuca kavuşursun benim bu halim bile hiç yeterli değil..şişliklerin inmesini bekliyorum..klasik lipo oldum ve karın germe aml acısı nedir ki diyorum..

ya kizlar karin gerdirmeyle ilgili banada bilgi verin lutfen
hem korkuyorum hem taktim kafaya yaptirmak istiyorum
ama uzun sure iyilesememekten korkuyorum ,calisiyorum cunki en fazla 1 aylik izin alabilirim
ve benim gobegim sarkik degil,biraz gevsek duruyor mini karin germe istiyorum
sarkik olmayan gobege yapilirmiki?
tekrar sezeryan sancilari cekmeye korkuyorum
trye gelirsem yaptirmayi istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…