Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

@elmaliiisekerr im. Kimler üzmüş seni. Biz ne güzel sürecimizi yazişip duruyorduk. Ameliyat devrem. Sıkma canini. Bende artik firsat bulup foruma giremiyorum. Yeni foto eklemişsin şekerim ben göremedim. İzlemeye alabilir misin

Ben bu tarz korse kullanım Ameliyat korsesinden sonra. Heryerde bulabilirsin. Mide yide alıyor içine,sütyen altına kadar.. Çok rahat edersin valla öneririm .

Merhaba şeker hatun, sağduyundan ötürü seni tebrik ediyorum ve çok çok teşekkürlerimi sunuyorum aslında ne düşünüyorum biliyormusun herkes kendine yakışanı yapar şu hayatta tavrın duruşun ve Düşüncelerin aşikâr açıklama yaparak keşke yormasaydın kendini neden diyeceksin adı üstünde özel bu kimseyi alakadar etmez etmemelide hatta ve hatta ne münasebet geldiğim gibi giderim demişsin buna hiç gerek yok varsa bir durum zaten gereken yapılır sen lütfen sürecini paylaş paylaşki bir kadın daha mutlu olsun. Jelesec manidar bir kadın sağolsun üstümde çok emeği var tanışıp buluşun koklaşın yiyip içip gezin tozun güzel dostluklar böyle başlar. Sevgiler

Ameliyattan sonra korseyi ne kadar zaman kullandınız? Bir de tartıda ameliyat sonrası ne kadar fark etti? (Resim görmek istiyorum ama göremiyorum)

canimm, cok tesekurler bana vakit ayirip yazdigin icin, tabi hafta sonu nedeniyle ben ancak gordum mesaji ve yine goremiyorum album ve fotlari, zuzu53 album yuklemedi heniz diyor!!! ya ben yanlis bisey yapiyorum yada biseyler oluyor..

birde mobil phoneden 'de girilince resim gorunup veya yukleniyormu ben bir turlu cozemedim.. cok sevgiler herbirinize..

Ameliyattan sonra korseyi ne kadar zaman kullandınız? Bir de tartıda ameliyat sonrası ne kadar fark etti? (Resim görmek istiyorum ama göremiyorum)
2ay kullanacaksın dedi dr. İlk 1.ayindayim ben tartida fark yok. Ama bende yaglanma sarkma yoktu bombelik vardi. Bu nedenle lipo yapilmadi fazla deride cikarilmamis. Şu aralar yediklerime dikkat ediyorum 500 gr. Fark vardir. Diger arkadaslarda durum farkli olabilir. Ben zaten zayiftim.

Merhaba, daha önce resimlerimi görebilmen için anlattığım pencerede (izle) diye bir yazı göreceksin albümüm takip ettiğim kişilere açık fakat seninde beni izlemeye Alman gerekiyor umarım açıklayıcı olmuştur. Hoşçakal

Merhaba, korse kullanımı genelde bir ay fakat bazı durumlarda bu süre uzatılabiliyor. Kilo konusunda acele etmeyin ilk aylarda artı bile görebilirsiniz. Sevgiler

Benim kimseyle sorunum yok burda hepinizi ayrı seviyorum ayrıca sevmesem ne olur çokta ton der geçersinizama k i b olayını çözdüm artık bende uygulama bölümüne geçicem
hahhaha bende seni seviyorum neyse atarlanma dan polemic yapmadan keyif keyifli paylaşımlarda bulunun

kib bölümünü birini sevmediğin için kullanma olmaz bak mesaja kiblikse bas düğmeye gerekli inceleme yapılır zaten

Allah'ım şu sanal alemdeki terimlere neden ben öööö kalıyorum yawhu? Kızlar nedir bu 'kib' aydınlatın beni lütfen

Allah'ım şu sanal alemdeki terimlere neden ben öööö kalıyorum yawhu? Kızlar nedir bu 'kib' aydınlatın beni lütfen
Karın gerdireyim, yağ aldırayım, meme küçültüp toparlayın, zayıflayayım, dişleri düzelttireyim derken terimleri kaçırdım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…