Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Geçmiş olsunnnnaçım valla revizyona kadar kilo vereyim de daha güzel olsun

Ne polemik oluşturucam aşk olsun arkadaşı tanımam da fazla yeni aml olmuş geçmişler olsun ben gülmekten çatlasam da o dikişlere birşey olmaz

Ne polemik oluşturucam aşk olsun arkadaşı tanımam da fazla yeni aml olmuş geçmişler olsun ben gülmekten çatlasam da o dikişlere birşey olmaz

Canim arkadas derken benden bahsediyorsan tanisalim konusalim cok tatli bi insanimdir ben bide bende cok gulerim bu ara tutarak guluyorum amayinede guluyorum ayni zamanda cok guleryuzluyumdur

az dokunuşla düzelir sıkma canını gerçi sen rahatsın veryansınını okumadım düzelir geçer he gezdin yedin içtin aldın demi:))) yap diyetini gider 3,5 kilo
Aynen kendime dert etmiştim ne gereği var ya Can'ım sağ olsun ben belki revizyon bile olmam dövme yaptırır kapatırım gezdim yedim içtim şiştim biraz valla ama değdi 3çocuğun stresi başka türlü atılmazdı burda yapmadığım ne varsa orda yaptık valla

anam ne bilim öyle bir atarla girdin ki dedim bizim efendi kıza bişeyler mi dendi oluşmasın tabi polemic hoş değil geçmişte bende çok yaptım amme

Canim arkadas derken benden bahsediyorsan tanisalim konusalim cok tatli bi insanimdir ben

evet evet tatlıdır bak albümüne gör ne şeker

yavrum herşeyin çaresi var tabi takılacak neler var allah vermesin... 3 evlat bak onları tak ahhhh ne zor be uğraşması

anam ne bilim öyle bir atarla girdin ki dedim bizim efendi kıza bişeyler mi dendi oluşmasın tabi polemic hoş değil geçmişte bende çok yaptım amme

evet evet tatlıdır bak albümüne gör ne şeker
aman kim bana birşey diyecek kimseye karışmam etmem ne haliniz varsa görün modun dayım hep öyle kaçırdığım yerden okuyayım dedim ama içim daralmış bacımmm çıkmış öyle yazılar:))

aman kim bana birşey diyecek kimseye karışmam etmem ne haliniz varsa görün modun dayım hep öyle kaçırdığım yerden okuyayım dedim ama içim daralmış bacımmm çıkmış öyle yazılar:))

yok ben seni az çok biliyorum zaten ondan yazdım sana cevap üsluba dikkat ederek başkası olsa teperim

olsun açlık kötü ondandır bende arada nara atarım

Anam ben nerdeyim üyeler orada maşşallah allta sayı çok ziyaretçi de öyle havamın olması normal bey yaaa hadin kaçtım ben uslu durun kavga,laf sokma ,polemic yok, süreç yazın sohbet edin arada göbüşlerinize bakın

kız daha niye gerdirdin kendini deli mi neee yeter 3 tane
şaka ya tekrar hamilelik doğum büyütme kilo gerdirme aml mani oooo evet benim sesim soluğum çıkmaz öyle oldum aml bitti daha ne doktorumu deli gibi överim ne de söverim yazarım gerekeni olur biter laçkalaşıyor sonra uyuyup gidiyor bende yeni aml olanların mutluluğuna çok seviniyorum valla kesin sürekli aynaya bakıyorlar ben hayla bakıyorumama ne hikmetse çatlamadı kör olasıca aynasen tepme beni

Senin çıkmanı bekliyorum herşeyi yiycem çiğ çiğ

Sen balıkta değilmiydin hangi ara gezmelerden fırsat buldun buralara gelmeye meme şampiyonu babym niye atarlandın herkes bir şekilde iyi yada kötü yaşadıklarını aktarıyor anladığım kadarıyla Sürecinde sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız bu durumdan rahatsız oluyor tabi bu etapta memnun olanlarada söz hakkı doğuyor buda çok tabi bir durum he bunu doktoru savunma olarak algılayanlara birşey diyemeyeceğim objektif olmayı tercih ediyorum yani yeri gelince empati kurup yorumluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…