Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Eklisin bende canim

a

Masallah diyelim nazarimiz deymesin sonucun simdiden cok guzel bel oyuntun cikmis ortaya .. Darisi ameliyat olacak arkadaslara insallah herkes mutlu olur
İnşallah canim isteyen herkes mutlu olsun sende ol doktorumuza guven o halledicek memnuniyetsizligini bak goreceksin

Teşekkür ederim canım inşallah benim sürecimde sizinki gibi yüz güldürür, izlemeye aldım seni

Benim doktorum iyi yok benim doktorum benim göbişi güzel yaptı doktor benimkini kötü güzel aml geçiren arkadaşlar adınıza sevindim ama aynı doktora aml olupta burda yazanlarada saygı gösterin sen memnun olabilirsin ama başkası memnun olmaya bilir sonuçta her dk her saniye doktoru savunup yazmanıza gerek yok bazı sonuçlar ortada kalem yazarı gibi ben geldimmmmm

hoş geldin de ne diyon bacım bırak yazsınlar yahu ne istiyorlarsa çok rahatsız olan kib butonuna bassın benim gibi:))

evet Allahtan ortada hayatım resimlerle herkes mutlu mesut yaşasın iyi olsun da ortak payede buluşalım

Okudum okudum bıktım aynı şeyler bende yazayım dedim açım aç ben gözüm döndü 5ayda çok kilo vermem lazım

Musadenizle guluyorum ben

Okudum okudum bıktım aynı şeyler bende yazayım dedim açım aç ben gözüm döndü 5ayda çok kilo vermem lazım

normal aynı eller kesip biçti çoğunu yeni süreçleri hayatım yazacaklar burası ondan var he sen açsın anladım agresiflik ondan

ben okuyunca mutlu oluyorum hangi dr ye hangi üye hiç önemli değil mutluyum sonucum da bu diye resimleri de koyunca kendim gibi sevinç yaşıyorum
başlayalım gel bende hastayım yedim içtim yattım valla

Neyse bugun 26. Gunum aagrim hic kalmadi gibi egilip kalkarken daha rahatim odem cayimi iciyorum ayy aynaya bakiyorumda canim doktorum eline saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…