Estetik hep gzelletirir mi sanyorsunuz buda estetik facias

aynen... ama bence kocasının kedilere düşkün olduğu konusunda da yanılmış terk edildiğine göre

Adam kediye düşkünmüş. Karısının kedi gibi olmasına değil ki.. Karısı raydan çıkmış iyce kediden çok başka bişeye benzemiş..

haklısınız, ben de bu şekilde okuumuştum. bu hanım'ın kocası çok zengin bir adammış. bir gün kendisini çok daha genç bir kadın için terkedince, kadıncağız da güçlü bir depresyona girmiş. daha genç ve daha güzel olmak için, kocasını geri kazanmak umuduyla bıçak altına yatmış. tabii psikolojisi bozuk olunca yüzünü de bozmuş. korkulacak ve dalga geçilecek değil, acınacak ve üzülünecek bir durum bence.

Ulen bu haliyle bile sevgilisi var şimdi ben isyan etmeym de ne yapayım Şaka bir yana kendini mahvetmiş yazık

İnsan oğlu çok nankör yetinmeyi bilmiyoruz yaradan saglıklı sıhatli elimizi ayağımızı düzgün yaratmiş şükretmek yerine kendimizi maymuna çevirmek çabası nedir anlam veremiyorum. . düşünsenize bi insanın saçının telini tırnagını yaratabilirmiydikde yaradanın yarattıgından memnn olmayıp böylesine saçmalayabiliyoruz.Allah islah etsin

Aman Allah ım insanlıktan cıkmıs sebebıde cok komıkmış,yaa sımdı nasıl sevgılı bulmus bu halde cok enteresan parası ıcındır bence,adamın ruh sağlığını bozar bu yaaa sevişirken bile korku filmi çekiminde gibi hisseder insan kendını.Ay tövbe yarabbim.Allah akıl fikir versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…