Estetik hep gzelletirir mi sanyorsunuz buda estetik facias

bildiğim kadarıyla kadın terk edildikten sonra kendini kediye benzetmeye çalışıyordu.kocasına yaranmak istedi belkide.çünkü kocasını çok sevdiğini kocasınında kedileri çok sevdiğini ve bir gün karısını terk etikten sonra bu kadıncağızında kedi gibi olursam beni kabul eder diye düşünerekten bu operasyonlara başladığını okumuştum. ve tabiki koca geri dönmedi olan bu zavallı kadına oldu psikolojisi bozuk olmasa zaten bu halinden memnun olacağını sanmam çok yazık ama o böle mutlu oluyodur belki artık kendini eksik hissetmiyordur.ben çok üzülüyorum böle terkedilip ne yapçağını şaşıran kadınlara.o sevdikleri adamları bi çuvala koyup yakmak istiyorum

Bence bu kadının pskolejisi bozuk olabilir.yaptırdıgı ameliyatlar sonunda hiç tatmin olmayıp sürekli yenisini yaptırmıs gibi duruyor saplantı olusmus olabilir..

ay canavar gibiii olmuşşşşşşş bu halde sokaga fln cıkmış ben olsam cıkamam :113:

Bülent ersoy;ajda pekken inda böle bir hali var..Cok yazik bu insanlara.Oysa ki insanlarin yaslilik halleri cok güzel...

Rabbim nasil yarattiysa onu kabul etmek ama saglik sorunu yasiyorsa kisi ozaman ameliyat yaptirmali bence

Söyleyecek söz bulamıyorum ne hale getirmiş kendini yazık valla gerekli olursa estetik yaptırılır tabi ama bunlarınki biraz Allahın yarattığını beğenmemek oluyor.Nediyim Allah akıl fikir versin...

Bu kadını haberlerde görmüştüm ..kocası kedi mi ne seviyormuş ..

tam hatırlayamasam da özeti şu ki; kocacığına kedi gibi görünmek için ..

:):)

hakikaten bu gerçekmi yoksa gerçek dışımı çok itici olmuş çirkin olmak bile parayla sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…