Estee Lauder tavsiye etmiyorum.nedenmi?

kızlar ben bunu dun aldım benı takıp eden varsa goz altımdakı ınce kırısıklıklardan cook sıkıntılı oldugumu bılenler vardır eger goz altınızda kırısıklık yoksa morlukları guzel kapatıo ama kırısıklıkları resmen ıkı kat fazla gosterıo eger sadece gozaltı morluk problemı olan varsa 62 tl ye aldım dun 50 ye satabılırım... gerı verme sansım varmı bılmıyorum debbenhams dan aldım?? eger bole bı ısıkıntınız vrsa kesınlıkle almayın

kızlar neysekı bugun gıdıp gerı verdım yerıne ındırıme gırmıs super bı canta aldım sevgıler:)

iyi etmişsin canım bende estenin bi dönem yüz kremi ve göz kremini kullandım hatta göz kremını kullanmadım hala duruo bnde hiç sevmedım cilt ürünlerini makyaj ürünleri güzel ama

ben göz altı kapatıcısı aldım ama cok kuru goz altı ıcın uygun bı urun degıl lınkını attıgım sıtedekı arkadasta yazmıs yanı eeger alıcak olan varsa 2 kere 3 kere dusunsun derım ama memnun olan varsa bılemem tabbı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…