Makyaj Ürünleri essence markasından tavsiyeler...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selma kızlar kozmetık yoksunu sehrımıze cosmo shop magazasına essence geldı nıhayet...ılk alışverısım nude tonu oje oldu bayıldım flormarın pabucunu dama attı dıyebılırım kıvamı yogun surumu kolay fırcası kocaman daha ne olsun ...ıkncı ürün tek kutu içinde ikili far bronz renk tercıh ettım tam ıstedıgım gıbı hafıf sımlı bır durusu var yumusak renkler super fıyat 10 tl...aklımda kalan dıger urun 16 saat etkılı fondetenı o bıtmıs ama denemeyı dusunuyorum fıyatıda 12 tl...

canım neresi o kozmetik yoksunu şehir? :) ben de bursa'da essence oje arıyorum ama bulamıyorum. online satış siyesi de bulamadım. harika renkler var ve fiyatıda uygunmuş

zonguldak canım...essence markası gratıs te oluyor canım ama artık bayılık ısteyenlerde satıyor galıba cunkı burda cosmoshop ta satılyor ayrıca rossman dada var galıba bursa da gratıs yokmu...evet ojelerı super dun bı tane daha aldım tam yaz rengı cok gu<zel....

Bende aldım bugün gelir diye umud edıyorum 4 ürün aldım bırde indirim olayı çok değişik mesela aynı ürün mavi rengi 10 tl ama yeşili 3,5 baya ürün bu şekilde indirime gırmiş ihtiyacım olanları aldım bakalım gelsin de bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…