Göz Makyajı Essence 2 Match Cover Kapatıcı yorumu / Get Big Lashes Rimel Yorumu.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Tardis

Kafa Nereye Biz Oraya :)
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
440
7
Kapatıcı: Kapatacak çok fazla sivilcem falan olmadığı için 'ehhh' diyorum. Ancak bitirince başka bir ürüne yöneleceğimi düşünüyorum.
Rimel:Bugün özellikle gidip fiyatına baktım, 9.50 idi. Bana soracak olursanız, bu paraya çok çook değer bir maskara. En küçük kirpikleri bile kabarık gösteriyor. Bu güne kadar kullandığım diğer maskaralardan daha iyi bulduğumu söylemeliyim. Tabi ki kabarık bir görünüm tercih ediyorsanız. Doğal bir görünüm tercih ediyorsanız bir önceki yazımı okuyun. Tıktık.
Fiyatı 10 liranın altında ama bir çok 20-30 liralık maskaraya taş çıkartır desem yalan olmaz. Ben maskarada, nedenini bilmiyorum, inanılmaz derecede titizim. Pazarlanandan yüzde birlik bile aşağı bir performans verse, çoğunlukla o ürünü ya fazla kullanmıyorum ya da bir daha almıyorum. Ama Essence'in bu ürününün tüm beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Belki de ben fazla bir beklentim olmadan elde ettiğimdendir, ama iyi ki hayatıma girdin maskara! :) Şimdi onsuz makyajlarım tamamlanmamış hissediyorum. Ancak biraz kirpikleri topladığını söyleyebilirim. Üstünden bir kere de kirpik ayırıcı özelliği olan bir maskara ile geçmek işe yarayabilir. Hem volüm veren hem de kirpikleri güzel ayrıştıran bir ürün bulana kadar benimlesin :KK70:

Alıntıdır ve daha fazlası:

Son düzenleyen: Moderatör: