Esra Erol beni eversene.....

Zaping yaparken seda sayan'ın ekranının sağ üst köşesinde son 9 gün yazıyordu. Bi sevindim bitiyorlar diye.

Meğerse solmaz ile kaan'ın nişanına mı ne son 9 günmüş

Ama galiba az kaldı. Gidiyorlar

Niye üzerine alınıyon ki ben senin yorumunun altına yazmadım zaten bizzat izlemiyorum kaynatam kaynanam izliyor diyip izleyen çok gördüm ben

ıServivorun evlilik yarışmasından farkı ne ne katıyor yarı çıplak adamlar oyun olmazsa dedikodu kimi ellerim diye alangiri oyun olursa koştur dur Ne katıyor bu zamana kadar olanı kime ne kattı acep bence giyimi yarışı ,evliliği, servivoru hepsi aynı....

Sacma bile diyemicem nerden nereye geldik insanlar birbirilerine bu kadar acimasiz ve saygisizmiydi disarsa bir kiz bir erkekle 1 hafta gezse sonra evlenmeye karar verse sonra vazgecip baska biriyle bir hafta daha gezse adi cikar oyle degilmi okadar normlmis gibi davraniyorlar ki hep purtuvalet makyaj burunlar havada bizim turk aile yapisinda boyle bisey yok olamaz programlari coluk cocuk izlio ayip biran once kalkmali

Aah ahh Esracım programını bir sürü şaklabanla ve oraya kıyafet tanıtımı yapmak, meşhur olmak gibi sebeplerle gelen tiplerle doldurmayaydı hala izliyor olurdum programını. Dönem dönem izliyorum. Ama bu sezon birkaç kez izleyip bıraktım. Valla izlenecek gibi değil, bıktırdılar. O locayı temizlerse tekrar izlerım sanırım. Esra Erol'u severim sonuçta.

Geçtiğimiz yaz Türkiye'deydim. Gelin evi diye gereksiz bir programa rastladım. Bir de birkaç tane eskinin bbg'si tarzı programlar türemiş. Siz neyin kaldırılmasınsan bahsediyorsunuz yahu, tam tersine iyice türemiş bu tarz programlar. :) Ben önümüzdeki 10 yıl boyunca kaldırılacağını da düşünmüyorum. Halk bayıla bayıla izlemese kimse bu programlara yatırım yapmaz, doğruya doğru şimdi.

Üzüldüm ben hafta içi 15 19 saatlerimi evlilik programlarına adamıştım

Yerine ne gelecek bakalım, abuk sabuk bir şey bulunur yine.

Akilli basli insanlari cikarsinlar onemli degil ama bariz bir sorunu oldugu belli olan insanlari maymuna ceviriyorlar, yazik

ben sevinemedim bu açıklamaya. evlilik programları gider, yerine başka saçma sapan bişey gelir. bu uygulama sadece evlilik programlarını kapsamasın. gelin evi, karavan, işte benim stilim... uzar gider hepsi kaldırılsın. gündüz kuşağına kaliteli prgramlar gelsin. öğleden sonrası izlicek bişey olmadığından, teve2, a2, showmax hep eski dizileri izliyorum

Bende kanal 7 hint dizilerine sardım
İşte benim stilimide kaldırılsın o zaman

dün yayındaydı hepsi, hatta instagramda kınayı biz yaktık fln diye paylaşımlar yaptıklarını gördüm

Sizce gündüz kuşaklarında hangi programlara yer verilmeli ne olmalı mesela ne olsa daha iyi olur ??????

Sizce gündüz kuşaklarında hangi programlara yer verilmeli ne olmalı mesela ne olsa daha iyi olur ??????

çocukluğumdan örnek verirsem, susam sokağı bile çok çok iyiydi biliyo musun, şimdi tv de çocuklar için hiç hem eğlendirip hem öğreten bişey kalmadı nedense, çocuklarda oturup anneleri ne izlerse onu izliyor ve bence bizim zamanımıza göre daha geride bir nesil ve gelecek bizi bekliyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…