Esra Erol beni eversene.....

Payzin hanım, ben feveran etmiyorum, öncelikle görüşümü söylüyorum. Asıl feveran eden sizlersiniz. Bana gün içerisinde fayda/izleme oranı olan birkaç program söyleyin de ben de size hak vereyim. Hangi program faydalı ki? Adı üstünde hepsinin tek amacı var o da rating. Diziler mi faydalı? Yoksa ses yarışması programları mı? Hangisi? Öyle kuru kuruya bu prgram kaldırılsın la olmuyor bu işler maalesef. Bence al birini vur ötekine. O nedenle tek bri program üzerine gitmenin hiç bir anlamı yok gözümde. İsteyen istediğini izlesin...

Kapatılsın..İnat değil mi kapatılacak işte

Sende seyretme be kardeşim kumanda elinizde istedginiz kanalı açın bakın

Sorun izleyip izlememek degil ki....?genel toplumsal olarak ve gelecek nesildeki cocuklarimiz icin ornek mi acaba???asla degil........konu bu

Ben o programları izlerken ordaki insanlar adına utanmaktan başka bişey hissetmiyorum açıkcası

Evimde tv yok kv de denk geliyorum bazen.

Zaten kimsede tv yok herkesin kaynana kaynata seyrediyor zaten:) gelinlerde denk geldikçe zaten..valla kimse izlemiyorsa bu Reyting nereden geliyor acaba izleyip izleyip üç maymunu mu oynuyoruz acep

Zaten kimsede tv yok herkesin kaynana kaynata seyrediyor zaten:) gelinlerde denk geldikçe zaten..valla kimse izlemiyorsa bu Reyting nereden geliyor acaba izleyip izleyip üç maymunu mu oynuyoruz acep
Ne güzel itham ediyorsunuz
İzlemedim izlemiyorum hanımefendi
Utanç verici buluyorum bu programları. Rezil buluyorum. Aptalca buluyorum.
2010dan 2014e kadar bekar hayatı yaşadım, kirada tek oturdum, 2014te evlendim. Bu sürelerden beri televizyonum yok. Almayı da düşünmüyoruz.
Reytingleri ben yükseltmiyorum yani. Tanımadığınız insanlar hakkında ne kadar çabuk yargılara varıyorsunuz.

Gereksizliği konusunda survivor ile bir, buna katılıyorum. Her ikiside bana çok uzak bunu da belirteyim. İzleyici kesimi de aynı türden bu programların.
Buna asla katılmıyorum hele survivorla bu programları bir tutmak

Özellikle son cümlelerini iyi dinleyin.
Off gene mi bor hikayesi
Normal hayatta kimseyi arkasindan bıcaklamiyoruz kimseyle yarışmıyoruz survivor sayesinde ögrendik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…