Esra Erol beni eversene.....

Skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarıyla ilgili önemli bir detayı köşesine taşıyan Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bu programların tamamen bitirileceğinin müjdesini verdi.

Büyük tartışmalara konu olan evlenme programlarının kaldırılması için köklü çözüm bulundu.

PROGRAMLAR TAMAMEN KALDIRILACAK
RTÜK'e şikayet yağmuru yağdığı, reyting için türlü numaraların çevrildiği evlilik programları için köklü çözüm bulundu. Büyük skandalları yaşandı evlilik programları tamamen kaldırılacak.

KHK HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Milliyet gazetesi magazin yazarı Ali Eyüboğlu, tartışılan evlilik programları için bomba bir kulis bilgiyi köşesinde paylaştı. Eyüboğlu'nun aktardığına göre izdivaç programlarının yasaklanması için kanun hükmünde kararname (KHK) hazırlıkları başlandığını ifade etti.

NE ZAMAN ÇIKACAK?
Komisyon çalışmasını bitirip, rapor yazacak. Sonra konu Meclis'e gelecek. RTÜK Yasası'nda yapılacak değişiklik kabul edilecek. Kanun, Resmi Gazete'de yayınlandıktan sonra yürürlüğe girecek. Yeni yayın dönemi ile birlikte tüm evlilik programlarının yayın hayatlarına son verilecek.

E az önce instagramda gördüm Serdar Ortaç'ın eşi de evlilik programı sunacakmış. Hem de yabancı gelin ve damatlarla Türkleri evlendirecekmiş.
Hiç sanmıyorum kaldırılacağını. Daha da beter olarak artacak!

Sizi anlamak mümkün değil! Şimdi her şey bitti de bir tek bu konu mu kaldı! Size ne rahatsızlık veriyor bu konu da durup durup temcit pilavı gibi üzerine gidiyorsunuz konunun. Başka konu yok mu memlekette de bu konuyu doladınız dilinize, elinize uğraşıp duruyorsunuz? Bırakın allahaşkına insanlar istediklerini seyretsin.

Ali Eyüboğlunu Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülüne layık görüyorum :))

Bence bu bir çeşit show programı, survivor dan hii. bir farkı yok. O zaman onlarda kaldırılsın??? Gereksiz konuların üstüne gitmek sadece gereksiz gündem yaratmaktan başka bir şey değil.

Elimde sizin televizyonun kumandası varda izlediğiniz kanalı mı değiştirdim ? Hanımefendi oturun izleyin istediğinizi.

Her istediklerini izleyemezler..Yetti bu milleti körelttikleri.

Ayrıca sizler Aydın Doğanın elinde cips paketleriyle bu programları izleğini mi düşünüyorsunuz.

Bence bu bir çeşit show programı, survivor dan hii. bir farkı yok. O zaman onlarda kaldırılsın??? Gereksiz konuların üstüne gitmek sadece gereksiz gündem yaratmaktan başka bir şey değil.
Gereksizliği konusunda survivor ile bir, buna katılıyorum. Her ikiside bana çok uzak bunu da belirteyim. İzleyici kesimi de aynı türden bu programların.

İnsanlara ne sunarsanız onu izlerler. Karşı taraf para peşinde izleyici eğlence peşinde. Karşılıklı memnuniyet varsa sıkıntı yok(!)Bu yüzden yıllarca devam ediyor çoğunluk memnuniyet duyduğu için zaten.

Elimde sizin televizyonun kumandası varda izlediğiniz kanalı mı değiştirdim ? Hanımefendi oturun izleyin istediğinizi.
Bunu zaten yapamazsınız. benim anlamadığım neden bu konu üzerine bu kadar düğün bayram gidiyorsunuz. Bir tek bu konu mu var şu anda memlekette. Sanki büyük haber gibi punto punto yazmışsınız. Terör, ülkenin şu andaki hali...vs. karşı çıktığınız şey biraz elle tutulur olsun.

Ayrıca sizler Aydın Doğanın elinde cips paketleriyle bu programları izleğini mi düşünüyorsunuz.

Ay çok komiksiniz demek istiyorum. Hııı evet, biz o kadar küçük düşünüyoruz ki Aydın Doğan elinde cips paketi bu programı mutlaka izliyordur. Eğer anlaşılmadıysa söyliyim; ben programları savunmuyorum. Benim anlatmak istediğim bu o kadar önemsiz bir konu ki, bu konu neden durup durup gündem yapılıyor. Bırakın insanlar istediği programı izlesin. her kesimin izlediği program var. Bırakın izlemeyi, bu programların yapımında çalışan ve yüksek oranda evinin geçimini sağlayan insanlar var. Bir konu üzerine bu kadar gidilmesinin ben art niyetli ve gizli gündemli olduğunu düşünüyorum.

İtalyan oğlanlar gelecekse ben bu programı izlerim hatta aday olarak katılırım bilem

Bu kadar önemsiz olduğunun bilincinde olduğunuza göre insanlarımız içinde faydalı ve gerekli olan bir karar da neden bu feveran ediyorsunuz.Günün neredeyse tam 4 saatini bu tür programlar karşısında geçiriyor insanımız ki çoğunlukla oyunlar üzerine kurulmuş bir sistem.Aynı saat aralığında faydalı programlar koyulursa o insanlar yine geçimini sağlamış olur.

Survivor la bu iğrenç programları kıyaslamak kadar komik bişey olamaz sanırım biri spor içeren bir program diğeri kaba bir tabirle bana göre g*v**tlar evi,programı her neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…