Esra Erol beni eversene.....

Saçma sapan insan topluluğu, bakıyorum ama moralim bozukken çok iyi oluyor ben oradaki insanların gerçekten evlenmek için orada olduğunu düşünmüyorum, çok yapmacık geliyor hepsi

O saatlerde eve girmeye çabaladığım için izlemiyorum.
Ola ki denk gelirsem Esra'nın elbisesi için mutlaka bakıyorum.
Merak ediyorum ne giymiş diye?
Programa gelince,kurgu,ajans denilmiş de aslında gerçekten yapmacık oldukları çok belli.
Hiç inandırıcı değiller geçen ay Bengü Su ile beraber olan Muharrem Can bu ay Alara ile flört ediyordu.
Altyazılar Flaş Flaş Flaş diye geçiyordu.
Bir de şu Tülin'in eski sevgilisini gördüm,ayyy unuttum bir türlü çıkaramadım adamın adını.
İş adamı mı ne yazıyor profilinde.
Arkadaş hangi iş adamı o saatte holdingini kapatıp kanala koşuyor her gün?

Bu arada bizim üyeler izlemiyor ama her şeyden haberi var : )
haberimizin olmamasının imkanı yok ki? etrafımızda illaki izleyenler var ayrıca sosyal medyalara düşüyor videolar. ben 12 saat çalışıyorum gündüz programlarını hiç bilmem ama reklamlar görüyorum ya da rahatsız olduğumda evdeysem zaplarken illa ki denk geliyorum.. ama kim kimdir diye sorsan bilmem bence izlemiyorum diyenlerin çoğu benim gibi kıyısından köşesinden illa denk gelmişliğimiz var

Evlilik muessesesinin yuz karası bir sekilde zedelendigi, el kadar çocuğunu babasina birakip gelip orda koca arayan zalim annelerin namuslu pozlarina girdiği, iğrenç program

Her insan evlenmek isteyip evinde bir ses bir nefes olsun ister, programa katılanlar da öyle. Ben de bu yıl mezun olduğumda katılacağım inşallah.
Programda KK'nın aktif bir üyesiyim de diyeceğim K Kazen bey. Bu durumun oluşmasını istemiyorsanız bana sitedeki, evlenme çağına gelmiş çocuğu olan muhtemel kaynana üye listesi atarsanız kararımı bir daha gözden geçirebilirim.
Sevgiler.

ben şu en iyi benim miydi foxtaki ona takılıyorum bazen ya, çok komik oluyo yalan, doğaçlama bi tiyatro ama komik yani

ay bi ara yine kaynana programı çıkmıştı Allahtan tutmadı da kaldırdılar, sunucuda ebru akel

bu tip programlar özellikle kadınları aşağılayıcı, para içinde olsa nasıl kabul edebiliyorlar hayret

Çoğunluğu büyük kanallar ve havuz medyasında olan programlar. elini sallasa bin beş yüz ellisi olacak kızlar adamların karşısında seksi danslar yapıyo, nerdeyse üstüne atlayacak... locada bir fuhuş furyası... kimin elinde kimin cebinden girmiş nerelere uzanmış... bu toplum dibe vurmak üzere hızlanarak dibe vuruyoruz kızlar... ve galiba dibe vurmadan da çok kötü günler görüp aşırı ahlaksızlığa topluca batmadığımız sürece yeni bir uyanış olmayacak.... galiba hak ettiğimiz bu... Allah çocuğu olanlara yardım etsin...

Yasaklanması gerekiyor. Devlet hakkı olmamasına rağmen pek çok yayını durduruyor, dizileri ahlaki olmadığı gerekçesiyle kaldırtıyor vs. Ama evlilik programlarında ahlaksızlıklar! Kimse sesini çıkartmıyor.
Canlı yayında eş adayına 'benim muamelem iyidir' demişti bi kadın, video internette baya gezmişti bikaç yıl önce. Kimbilir neler neler söyleniyor..

Başıma bir şey gelmeyecekse rezillik olduğunu düşünüyorum. Iq düşüren programlardan. Zaten hep ajanstan toplayıp getiriyorlarmis katılımcıları. Hep yalan dolan. İzinli oldugum günler denk geliyorun bazen, şu programlar yerine eğitici öğretici şeyler gösterseler de insanlar bilinclense keşke diyorum ama arz talep meselesi. İzleyeni cok maalesef.

Bana göre insan pazarlıyorlar orda ....

Kızlar kendilerini beğendirmek için kırıtıyor...

Erkeklerde orda ego tatmin ediyor...

Hepsi kurgu zaten...

Esra Erol gibi bir kadının böyle saçma sapan bir programda sunucu olmasına gerçekten hala inanamıyorum ne yazık ki...

Evlilik programları benim için canlı yayınlanan diziler. Her gün bir olay, her gün farklı biri üzerinden devam eden karmaşa. BU hafta nişanlanan ertesi hafta mutlaka ayrılıyor.

esra erol evlendırsın biz burda adam iyi diilse bosarız

İzlemiyorum, bize gelip izlemek isteyenlerede izlettirmiyorum.

Ama babanneme gittiğimizde değiştiremiyoruz bile. Ya onu izleyecek ya da Müge Anlıyı bari psikolojisi bozulmasın diye mecburen katlanıyoruz. Hayır yani 80 yaşında kadın bu seferde kolu komşu hepimize oradan kısmet bulmaya kalkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…