Esra Erol beni eversene.....

Harfiyen katılıyorum

Yahu izleyen izler izlemeyen izlemez ama izleyenlere eziklik şuydu buydu kimse diyemez seyretme bir sürü uydu kanalı var aç istediğine bak izleyenlere hakaret etmeye hakkın yok ki eleştiri yapanlar dozunda yapın ben seyretmiyorum de geç Yok ezik Yok acınacak durumda deyip deyip durmayın eleştiri güzeldir ama karşındakini küçük görmeden kırmadan yapın

+1000
Üstelik asla özgürlüğümüzün olduğunu düşünmüyorum.

En son ipler Zuhal topal ile tartışmalarından sonra koptu... Hepsi sahte geliyor tamamen... Esra Erol'un bir duruşu bir karakteri olduğunu düşünüyorum en aklı başında müdahalelerde bulunan gerektiği yerde tavrını koyan o ama artık onun da suyu ısındı bence daha güzel projelerde bulunmalı... Sosyal sorumluluk projeleri işlenmeli televizyonlarda illa duygu sömürüsü yapılacaksa hayrı olsun bari. Kanald de bir ara evim şahane vardı muhtaç olan ailelerin evini yapıyordu onları severek izliyordum mesela hem yaratıcılığımızı hem de empati duygumuzu geliştiriyordu. Haa şunu da söylemeden edemeyeceğim bahse konu olan programa katılan arkadaşım da oldu kısa süreliğine de olsa o da aynı amaç için ekranlarda gözükmek medyada yer almak için çoğu kişinin de aynı şekilde olduğunu söylemişti zaten... Bu da benden olsun :)

GoblininGelini nicki bacım evlilik programı için yaptığın yorumda Haklısın kardeş

Şimdi programdaki herşey mi yalan?Hiç mi evlenen olmamış?Orda yapılan evlilikleri tasvip ettiğimden değil gerçekten merak ediyorum.Az önce engelli bir çift çıktı çocukları olmuyormuş.Esra Erol tedavi masrafını karşılamak için söz verdi.Mesela bir ara haberlerde çıkmıştı bir evlilik programında evlenen çiftlerden biri eşini öldürmüş diye.Hı bazı kişilerin birbiriyle olan diyalogu tamamen seviyesizce ve saçma.Sahte geliyor yani.Ama hepsi mi sahte bizler de bilelim ona göre davranalım yani.Bu saatler hep aynı programlarla geçiyor.O yüzden en azından benim bildiğim birçok aile izliyor.Özellikle Esra Erol'u çok izliyorlar diye biliyorum.Hiçbirimize faydası olmayan programlar ama izliyoruz.

Şimdi proğramlarda bazı şeylerin kurmaca olduğu hissediliyor en azından proğramı ilk çıktığından beri izleyen biri olarak öyle düşünüyorum farkındaysanız gelenler bile artık evlilik gibi çabalarında değil ki zaten sunucunun biri Türkiye'nin en çok çay içilen proğramı diyor evlendirme rafa kalktı gibi arada evlenen oluyor tabi kısmet ben valla eğlence proğramı olarak izliyorum hayatta herşeyi ciddiye almamak lazım Görmediniz bir ara Meriç ahu falan vardı Aydın abi vardı sunucu dedi ya kurmacaydı diye ciddiye almayın bre kardeşler eğlencesine izle işte abartmayın kimse kandırmıyor ki kimseyi açıp internetten baksan zaten işin gerçeği açıkta gelenler zaten ünlü olma çabasında ses sanatçısından vokalistine recalcisine çok eğlenceli:)) izliyorum vallah özellikle ibram ile roman kızımız dilenk:))) beni çok eğlendiriyor

Doğru söyleyenlerin hepsi banlanmış,ilginç

siteye 2008 yılında üye olmuştum, sahiplerinin veya yöneticilerinin tavrından veya haksızlıklarından veya özgürlük tanımamalarından dolayı senelerdir uzaktan takip ediyorum. en ufak eleştiride 500000 üyesini gözünüze sokar, tabii böyle olmasalar milyonlara ulaşacaklardı bunları akıllarına getirmezler.

+1000

Bu yorumum yüzünden açıklama mesajı olmaksızın 6 günlük ban yedim ki yeni banlanmıştım, ceza puanımın o kadar biriktiğini hiç sanmıyorum. Mune ablaya mesaj attım dönünce ama o da cevap vermedi. Benim düşüncemin de sizin düşüncenizin de kanıtı gibi adeta.

Evet ben izliyorum esimde arasıra izler ama arkadaş o kadar çok saçma sapan şeyler oluyor ki en çok esra Erol izlerim disiplin ve düzen hepsi bir arada seda Sayan yada Zuhal Topal Ä bakın olaylar hep iki üç kişi arasında gidip geliyor mesela seda sayandaki solmaz iki aydır aynı muhabbet solmaz onunla solmaz bununla ya solmazdan başka insan mı yok evlenecek nedir bu ya reyting yapmak için ne yapacaklarını bilmiyorlar bu Solmaz in görüştüğü insanciklar da adam olsaydı alırdı karşısına benim sevdiğim kimsenin karşısında oynayamaz ya benim olacaksın yada defolu git deyip yoluna bakacak nedir bu ya

Yine evlilik proğramları içimizden sıcak insanlar hele o moda programı tarzsın değilsin 20 yaşında kızlar öyle konuşmadıkları halde bebek gibi konuşmaları kocaman evlenmiş boşanmış kadının salağa yatmasından hatta çoğu genç kızın safa yatarak aptalı oynaması şarkı söyle diyor aynı yeri tekrarlıyor yaŞıda herkesteN büyük akıllı ama
Değile
Yatanından aman ne ararsan var çal çal oyna maptala yatmak moda artık akıllı kadın geçti anla ama anlamamazdan gel

Üşenmedim ve sırf ben demiştim demek için 28 Aralikta yazdığım bu mesajı buldum alıntıladım.Bu programa toplasanız 3 kere denk geldim o da 5 dakika izledim izlemedim ve Erdi denen kişinin survivora gönderileceğini tahmin ettim ve o kazandı(kazandırttırıldı).Çünkü her şey aslında bir kurgu çok belli.

Konu bu değil belki ama şu an televizyondaki tüm yarışmalar ve evlilik programları böyle kurgu.Bence herkesin eline bir kağıt veriyorlar,herkes rolünü ezberliyor,dizi izliyoruz aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…