Esra Erol beni eversene.....

esra erolda diye biliyorum :) ilk ciktiginda ordaydi en azindan. Benim o saatlerde tv izleyecek vaktim yok. Kendisini cocuklugumdan beri tanidigim icin ciktigini soylediler internetten izledim
Bende arada denk geliyorum bunlara ama hiç aslan amcayı duymadım şimdi Şenol var, baksana güzel rol yapıyorlarmış

Loca'da olan hepsinin bir ajansa kayıtlı olduğunu biliyor muydunuz ?

Yıllardır süren programda LOCA'dan hiç bir talibin evlenmediğini biliyor muydunuz ?

Program başına locada oturanların para aldığını biliyor muydunuz ?

locada olanların seçtiği kişiler ile olan ilişkilerin büyük bir kırılım ile max 2 hafta içinde bittiğini biliyor muydunuz ?

evet nikah memuru aynı zamanda oraya servis çeken minübüsün de şöförü ...

Bunlari biliyoruz ki.

Loca'da olan hepsinin bir ajansa kayıtlı olduğunu biliyor muydunuz ?

Bunu tahmın edıyrdum ıspata gerek yok cok bellıler kurgu senayo bellı gecen gun esımle uc gun ızledık ay nasıl anlatsam kı sındı kız locadakı bı oglanla sevgılıymıs oglan ıcın " bu bana rol yapalım dedı herkes bızı sevgılı sansın sen kımseye sylemeden kendıne sevgılı yap dedı hayatına devam et dedı " dedı oglanda o gun hıc bırsey knusmadı hepsını dınledı agzını acmadı (cunkı onun laflarını yazmamıslar ) ertesı gun oglan cıktı dedı kı "hepsı ıftıra" sonra kız canlı yayına baglandı ve " ben eskı sevgılımleyın yarın dugun yapcaz" dedı "ben gelınlıkle foto atcam" dedı " eskı sevgılım suan benı otogardan aldı" dedı arabadan foto attı esra erolda buyuk kahın ya kıza soyle dedı bak kızım ben bu gıdısatın sonunu bılıyorum o yanında oldugun cocuk sana gelınlık gıydırmıycek ben bunları cok gordum dedı kızın yanındakı oglanda "hayır ben ona dugun yapcam sız gorursunuz" dedı ertesı gun kız aglayarak studyoya geldı kız" benı kandırdı" dedı masum edebıyatı yaptı obur oglan ıftıraya ugradım ben cok delıkanlıyım dedı magdur edebıyatı yaptı esra erolda "ben bılıyordum boyle olacagını" dedı vayy be bu kadın ınsan sarrafı bılge oldu etkısı yapmak ıstedı yada yaptıgını sandı... Bu kadar dandık ucuz senaryolarla bunların yanında flaştv oyuncuları daha ınandırıcı yanı şaşırmadım ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…