Esra Erol beni eversene.....

izlemeyin izletmeyin.. tamamen kurgu ve ne kadar gerizekalı varsa hepsini topluyorlar işte. Hakikaten merak ettiğim şey bu kadar aptal insanı nereden buluyorlar?

Evlilik programı değil zaten şov programı gözüyle bakıyorum. Bazen gülmek eğlenmek için açıp izliyorum. Şu günlerde roman furyası başladı.
Aman bi mecalim var
Neyse işte zaten sahtelerdi hepsinin cılkı çıktı iyice. Bari programların ismini değiştirseler. Evlilik kelimesi olmasın en azından

Haha işte onlar biziz ne kaaaa güzel olur kız, aç sayfayı bende gelirim koşa koşa

Sevgili kazen böyle toplumsal dejenerasyonlara konu açılsın ben ilk başta buradan yeter artık diyenlerden olacağım..
Bu programlar türedi türeyeli ahlaksızlık diz boyu aldı başını gidiyor, yaşını başını almış teyzeler elektrik, ev, para diyor,genç kızlar kişiliklerini ayaklar altına alıp türlü senaryolarla yalan dolanlarla olmadıkları, olamadıkları gibi olmaya çalışıyorlar sözde evlilik adı altında sahte nikahlarla göz boyuyorlar ben izlemiyorum çünkü midem kaldırmıyor,benim için evlilik kapalı paravanlar arkasında mal,mülk, yok bir çay içilecek kadar tanımayla hafife alınacak bir değer değil,saygın, örfüne, adetine ve doğasına uygun olmalı bunlar işin reytinginde, ki velevki amaç evlendirmek dahi olsa az edep yahu diyorum.....

Ben bu programlara katılan 3 kişiyi tanıyorum.

Birisi kocası çocuğuyla yaşıt sekreteriyle onu bırakıp evlenince bak benimde hala alıcım var kızdırmak için katıldı. Evlenmedi

Biri kuzenimin eski sevgilisiydi kız katılmadan aradı teyzemi göstetse arasın evlenelim bak herşeyide karşılıyolar dedi o da evlenmedi.

Biride malesef komşumuz . Kadın üst düzey bi komşumuzu şikayet ediyodu bu evlilik programlarında arada annemle benide şikayet ediyodu tüm programları gezdi hepsindende kovuldu.
Diğer gündüz kuşağı programlarada gidip paralı seyirci oluyodu.

Bu üçüde evlenmedi evlenenlerinde sağlıklı evlilik yaptığına inanmıyorum

Bu Esra Erol seneler önce flash tv de program yaparken yine komikti ve ciddiyeti vardı sanki fakat şimdi senaryo olduğu çok belli .tüm evlenme programları iğrenç sadece .istemiyoruz ekranlarda yeter artık

gittikçe suyunun çıkarılma çabalarının olduğu,en iğrenç yayın.

bir gün evde kalsam gündüz her kanal bu şekilde.
çok planlı ve amaçlı.

proğramda hepside şarkı söylüyor hepsi sanatçı mübarek Solmaz da alabildiğince oryantal.

Samimiyetine inanmadığım için izlemiyorum.
Yalan dolan, ahlak bozucu her şey mevcut.

Ama şu Solmaz çıktı çıkalı zaplarken bir beş on dk orada beklediğimi farkettim bu aralar..
Aman bir recalim var! :)

Herkes oyuncu hepsi safsata. Izlemiyorum, yapılacak onca önemli iş varken... Zaman kaybı diye düşünüyorum K Kazen

Son düzenleme:

bence benim fikrim zaten bu furyayı patlatan o, hiçte samimi olduğunu düşünmüyorum, ama tribünlere çok güzel oynuyor, geçen zaplarken meriç erkan vardı, şu bi ara ahu tuğba ile tv karşısında aşk yaşayan meriç, ya da banu alkanlamıydı hatırlayamadım

Saçma sapan insan topluluğu, bakıyorum ama moralim bozukken çok iyi oluyor ben oradaki insanların gerçekten evlenmek için orada olduğunu düşünmüyorum, çok yapmacık geliyor hepsi

Hayatımda o kadar gereksiz insan topluluğu bir arada görmedim.
Genel kültür bilmezler reyting uğruna türlü pisliğe bulaşırlar.
Evlilik kurumunu ağza sakız edip dalga geçerler.
Klişe ama otobüste yer vermiyoruz diye bize laf sayan teyzeler amcalar konu evlenme olunca koşuyo dans ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…