Esra Erol beni eversene.....

Tek kelimeyle safsata..
Oradan buradan topladıkları insancıklarla reyting kovalayan düzeysiz programlar. 5 saniye bile tahammül edemiyorum hiç birine.

katılanların hepsi bir ajansa kayıtlı.... Hadi velev ki evlenecekler evlenme kararı alanlar neden defolup gitmiyor ? 3 gün sonra bir sorun patlıyor.... hepsi senaryo....

Bu arada sen izliyor musun diye sorarsanız ? Evet KK gereği tüm TV programlarınız izliyoruz....

O programa katılanların çoğu paralı çalışan cast elemanı, tiyatro çeviriyorlar halkımız da bunu malesef izliyor.
Ben daha çok bu programı izleyen, gündüz kuşağında her kanalda bunlarla karşılaşmamıza sebep olan bu kitleye sinir oluyorum.

Eğlence programı niyetiyle izliyorum, çokta gülüyorum :)

Locadaki adaylardan hamile kalanı var, oradaki sevgilisiyle yatak görüntüleri internete düşeni var, oradan evlenip başka zengin kadınları kandırıp sonunda öldürüleni var.
Bunlar var mı gerçekten??
Şu BBG tarzı olanlar da çok saçma.
Türkiye'nin kaderi mi bu programlar ya??
İşsiz güçsüz insanlar bunları izleyip reyting kazandırıyor.
Yazık!!

eklemeden geçemeyeceğim:)

işyerimdeki odamın yanında lokal var genelde erkekler takılıyor.

bu program başlayınca televizyonun sesini son ses acıyorlar ve ben de izlemesem de o programda ne olup bitiyor senelerdir biliyorum.

izlemıyorum ama duymak zorunda bırakılıyorum.

esranın o yapay sesi sürekli kulaklarımda.

Hepsi rol yapıyo ve bir düzen içerisindeler bu aşikar zaten
Arada bi bakmamın sebebiysede gerçekten nerde kırık varsa orda dalga gırgır olsun diye bakarım

işin başka bir boyutu, asla yadırgamıyorum ama zeka özürlü bir bireyin(Şenol, her ne kadar raporu olmasa da) orada kadınları aşağılaması başka bir boyut.

Birde sunucu bayanın sanki dünyayı kurtarıyormuş havası yok mu beni çileden çıkarıyor. " Türkiye ye mal olmuş bir isim " kocanla parayı kır ohh düğün hediyesi altına bmw çektir . Hele hele diğeri bilmem kaç evlilik yapan boşanan hatun tv de ahkam kesiyor

Bir igrenclige de ben deginmek isterim. Soz konusu programlardan birindeki sunucu kadin gecen sene sehit cenazeleri varken gobek attirmakla elestirildi diye gectigimiz haftalarda yasanan besiktas saldirisindan sonra programi acarken sehitlerin fotograflarini yayinlayip kendince duygusal bir konusma yapiyor. Yazik hepsine kokusmus igrenc zihniyetinize bari o masum insanlari alet etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…