esmerim...allık önerileriniz

montesori

dua ile
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
4.053
19
esmer tenliyim allık seciminde şimdiye kadar pek basarılı olamadım kızlar kalıcı cildime canlılık renk veren bir allık arıyorum önerilerinizi marka ve numarayla yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Ben de esmer oldugum ıcın tek secımım bronz allık dıger allık rı fazla semıyorum bıde su karısık reklı olan allıklar var turncgıl renkler suanda marka haıtrlayamıyrum ama top allıklar esmerlerde fazada ıse yaramıyor pudra vede fondedetn surmeden

canım bende esmerim ve ben biraz pembe tonlar kullanıyorum yoksa şeftali tonları hiç mi hiç belli olmuyor bizde yaa... birde geçe gün bir arkadaşımın bronz allığını kullandım numarasını tam hatırlayamıyorum ama flormarındı ve resmen altın sarısıydı o çk güzeldi çok beğendim... hem flormarın allıklarından ben çok memnunum..

Bende esmerim Avon'un doğru hatırlıyorsam arabian serisinde bir allık var onu kullanıyorum çokda memnunum bir çok insanın suratında çok itici duran bir allık ama bende çok doğal duruyor esmersen tavsiye ederim.

bende esmerim sana önerim body shop mineral toz allık şeftali rengi doğal vede gerçekten kalıcı:KK66:
bronz allıklar esmeri biraz daha esmerleştiriyor sanki :KK52:

Ben de esmerim ve bronz kullanyrm canım.The Body Shop'un renkli parlazk bronz bi allığı var çook güzel ayrıca flormarın terracotaları da başarılı

Ben de esmerim ve bronz kullanyrm canım.The Body Shop'un renkli parlak bronz bi allığı var çook güzel ayrıca flormarın terracotaları da başarılı

bende esmerim esmerlere bronz allığı yakıştırmıyorum daha da esmer yapıyormuş gibi duruyor ama bir bakıma doğal da duruyor.bence pembe tonlarında terracota allıklar güzel oluyor pembe bir ruj ile.flormar 40 numara terracota allığı kullanıyorum ben memnunum.fakat allığı sürmeden hafif bi zemin hazırlamak hem cilt rengini dengeler hem de allığın kalıcı olmasını sağlar.

pembe dışındaki allıkları rahatlıkla kullanabilirsin şeftali renginde, bronz yada hafif kırmızı..
ben niveanın pure & natural serisinden şeftali rengini kullanıyorum. zaten 2 tane allığı var o serinin. yüzüne çok doğal bir renk veriyor ve canlandırıyor =)

ben de esmer tenliyim ve her tonda allığı çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum, bence esmer tenli olmanın avantajı bu :KK34:

bende esmerim yanaklarım pembeleştiği için allık kullanmıyorum.herkes allığının rengi güzelmiş diyo :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X