Dudak Makyajı esmer bayanlar kullandığımız ruj ve glosslarımızı marka ve numaralarıyla paylaşalım

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

spaniard

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
1.804
22
ilk ben başlıyorum;

RUJLAR
1) flormar 504 numara---pas kırmızısı
2) yine flormar 512 numara---koyu pembe
3) avon---plum orchid---instant mocha
4) maybelline---figue cake
5) golden rose 239 numara
GLOSS
pek kullanamadığım için 1 tane var o da flormar 113 numara

hihoyyyt
sizin ruj ve glosslarınızı bekliyorum bayanlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi başlayalım kaydirigubbakcemile2

Golden Rose:

203, 221, 56

Golden Rose Multicolor Diamonds 105 (turuncu renkli)

-----------------------------------------------------------------------------------

Avon adını tam olarak bilmiyorum ama böyle içinde beyaz bir kısım var orası dudağı yakıyor ve dolgunlaştırıyor onun Apricot Shimmer ı (bu da turuncu renkli)

Colortrend Ruj Sequin

Flormar Lipgloss numarasını hatırlamıyorum ama eski serisinden açık pembe simli o da gayet yakışıyor eve gidince yazarım adını buraya bilmiyorumkismile

Ayrıca bu aralar turuncu-mercan rengi ve açık kahverengi rujlara takmış durumdayım alıcam onlardan bir iki tane

blush seni çok tutuyorum,aynı şeyleri düşünüyoruz hep,lafların yorumların falan çok akıllıca böyle olumunekankayizsmile :lepi:ben de bu aralar mercan rengine ve hani böyle kahve pembe ikisinin karışımı bi renk var onlara fena taktım,bulursam yazayım buraya...

blush seni çok tutuyorum,aynı şeyleri düşünüyoruz hep,lafların yorumların falan çok akıllıca böyle olumunekankayizsmile :lepi:ben de bu aralar mercan rengine ve hani böyle kahve pembe ikisinin karışımı bi renk var onlara fena taktım,bulursam yazayım buraya...

Haha teşekkürler cnm sende öylesin kaydirigubbakcemile5

flormar 517 eklendi bende.kahve pembe karışımı bişey.tam istediğim renk değil ama yakın bi renk,ayrıca hafif simli,güzel yani tavsiye ederim....:1hug:

supershine-lips.jpg

Burdaki 517 mi canım?:uhm: Ben de 500, 509, 526 ve 511 e bakmayı düşünüyorum bir kozmetikçiye gidip. Onun dışında ben de olmayan güzel bir pembe de alabilirim.

Avon colortrend den parlatıcı sipariş etmiştim start up pink bugün geldi onu da tavsiye ederim güzel renk.
:eek:

aaa 517 burda çok farklı bi renk çıkmışbilmiyorumkismile.normalde böyle değil rengi.dediğim gibi kahve pembe karışımı bi renk.burda resmen mor tonu görünüyo.bence yanlarına gidip öyle bak böyle ne biçim görünüyor renkleri..ben de 512 ile 504 de var.onlarda süper renkler ama burda çok farklı.

güle güle kullan cnm avon parlatıcını....opuyorumnanaktan

bir şey daha belirteyim 516 rengi de mor tonu gibi çıkmış ama gerçeği açık kahverengi,516 resmen 526 nın renginde cnm...

İlginç en iyisi gidip kendimiz görelim. Sağol hayatım sen de güle güle kullan yeni rujunu. opuyorumnanaktan

Hadi başlayalım kaydirigubbakcemile2

Golden Rose:

203, 221, 56

Golden Rose Multicolor Diamonds 105 (turuncu renkli)

-----------------------------------------------------------------------------------

Avon adını tam olarak bilmiyorum ama böyle içinde beyaz bir kısım var orası dudağı yakıyor ve dolgunlaştırıyor onun Apricot Shimmer ı (bu da turuncu renkli)

Colortrend Ruj Sequin

Flormar Lipgloss numarasını hatırlamıyorum ama eski serisinden açık pembe simli o da gayet yakışıyor eve gidince yazarım adını buraya bilmiyorumkismile

Ayrıca bu aralar turuncu-mercan rengi ve açık kahverengi rujlara takmış durumdayım alıcam onlardan bir iki tane

canım o avon'un rujunu bir hatırlayıver ya =) ben dolgunlaştırıcı ruj istiyorum da... :KK43:

canım o avon'un rujunu bir hatırlayıver ya =) ben dolgunlaştırıcı ruj istiyorum da... :KK43:

Tmm eve gidince yazarım, bu sefer gerçekten yazıcam ama kaydirigubbakcemile3

Fakat bu ruj çokta dolgunlaştırmıyor ki.. Yani belirgin bir fark yaratmıyor ben rengini beğendiğim için almıştım.

canım ben buldum adını. ama sanırım kaldırmışlar çünkü bu ay yoktu katalogta :/

Avon Ultra Colour Rich Extra Plump Lipstick SPF15

Bu ay katalogta yoktu evet ama kaldırmışlar mı bilmiyorum.

esmer ten soluk renkli dudaklar için sally hansen ürünlerini tavsiye ediorum özellikle diamond lip treatment pempe...numara yok aynı üründen 3 renk var zaten

Revlon, love that red 725 bu kadar guzel bir kirmizi olamaz..
Estee lauder, crystal rose 306 bu da muhtesem duruyor tavsiye ederim kizlar.

bende esmerim dudaklarımın rengi koyu baya şeftali tonları falan açık kalıyo çok çok memnun kaldığım tek ruj avon glezewear intense buttered rum

avon - vino disco, esmerler için uygun mat, koyu gibi bi kırmızı

Eklentiler

• $IMG_0123.jpg
    $IMG_0123.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 57
X