eşleriniz bebeğinizle ne kadar ilgileniyor?

arkadaşlar eşleriniz bebişlere ilgileniyormu? anneler gibi bebeği benimsedilermi?

evet bizim babamız çok ilgili hatta şuan oynuyorlar beraber....çok şükür ki çok ilgili akşam işten gelince hemen alıyor kucağımdan sen bunaldın bana ver diyor.dün akşam arkadaşlar geldi kerem de açtı ağzını tabi çok ağladı yasin ben uyuturum sen git misafirlerin yanına dedi ve uyuttu geldi...

arkadaşlar eşleriniz bebişlere ilgileniyormu? anneler gibi bebeği benimsedilermi?

yaaa benim kocam da çok benimsedi....

ama oğlunu diil bilgisayarı...Çok üzgünüm çoook
kendini onun babası zannedio....
bebişim daha çok küçükmüş onunla nasıl oynıcakmış......
işten geelmiş ....yorgunmuş... v.s... v.s.
:çok üzgünüm:

benim kocim de sağolsun hep oğluyla ilgileniyor zaten işten geldikten sonra hep o bakıyor bende dinleniyorum yada işlerimi yapıyorum birbirlerine çok alıştılar

Benim esim kizimi sadece keyfliyken ilgileniyo agladigi zaman hemen getiriyo susuturuyum uyutuyum gibi hic bi zahmette bulunmuyo biraz dinleniyim diye ne zaman kucagina versem cocuk hep agliyo gezdir biraz diyince yorgunum diyo cok ilgisiz ben bu duruma cok uzuluyorum

Benim esim kizimi sadece keyfliyken ilgileniyo agladigi zaman hemen getiriyo susuturuyum uyutuyum gibi hic bi zahmette bulunmuyo biraz dinleniyim diye ne zaman kucagina versem cocuk hep agliyo gezdir biraz diyince yorgunum diyo cok ilgisiz ben bu duruma cok uzuluyorum

Sağolsun işten geliyo ve sen bütün gün ilgileniyorsun gel oğluşum anacığının kolları dinlensin biraz diye alir hemen.hatta geçenlerde akşam uyuyakalmışım altını bile temizlemiş oğluşunun babası allah razı olsun temizlik falan yaparken çok yardımcı oluyor.sadece çok ağlarsa susturamıyor çünkü sadece beni emdiği için adamcağız ne yapsın:))

benim eşim de acyip ilgili.kucağından hiç indirmiyor.ona neler anltıyo cok komık onunla sbs sınavı hakkında fılan konusuyo kızım buyuyup gırecekmıs ankara fen lısesını kazanacakmıs sonra bız oraya tayın yaptıracakmısız.falan.çok tatlılar ya

canım benimkide aynı senin gibi bilgisayar babası .bende çok üzülüyorum bi rdaha hayatta çocuk yapmam diyorum seninkinin söylediklerini söylüyor,ama keyif olursa bebk o zaman ilgileniyor.

benim esimde cok ilgileniyor:lepi: hatta benden fazla zaman oluyorki ben uyutamadigim zaman:1no2: esim uyutuyor :jeyyar:hayret ediyorum bazenCADIARZU ama benim yükümü cok hafifletiyor sagolsun esim:1hug::nazar:

peeeyy bizim ekim babalarına bak:nazar: bunların ekim babası olduğuna eminmisiniz:sm_confused: ekim babası dediğin susan cocuğu ağlatır.uyut dersin uykusunu acar..şunu yapma dersin inadına yapar.en lazım olduğu zamanlarda uyur vs vs vsşutarafagitti ekim babası dediğin bööle olur.diğer türlsü racona tersyerimseniben

peeeyy bizim ekim babalarına bak:nazar: bunların ekim babası olduğuna eminmisiniz:sm_confused: ekim babası dediğin susan cocuğu ağlatır.uyut dersin uykusunu acar..şunu yapma dersin inadına yapar.en lazım olduğu zamanlarda uyur vs vs vsşutarafagitti ekim babası dediğin bööle olur.diğer türlsü racona tersyerimseniben

Katiliyorum sana ayni seyler bizim babamizdada mevcut ya gecen sinirlerim bozuldu cok yorgunum kiz durmuyo yalvardim al diye ben susturamam diye almiyo ama neseliyken hemen aliyo bende sinirlendim sen hic baba olmaya hazir degilmissin bide o kadar istekli gozukuyodun ama kizimi dogurmakla ona haksizlik yaptim sendeki bencilligi goremedigim icin kendime kiziyorum ancak kendini dusunuyosun dedim ben tipik baba ornegiyim diyo daha yaa dovecem o olacak

bizimkide ilgili ama dediğiniz gibi ağladığı zaman susturamıyor e ne anladımki ağlamadığı zman yormuyoki beni geçen gün ayağına verdimki sallasında uyusun bende o ara tuvalete gireyim dedim anacım nasıl çıktığımı bilemedim töbe töbe ben sallayınca susuyo artık nasıl sallıyorsa ayağında hasılı kelam sonuçta yine ağladığı zaman ben uğraşıyorum ama o ilgili baba geçiniyor

X