eskisehirspor

Kanarya

annesinin zuzusu
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
3.042
5
a.s.arkadaslar bir eskisehirli olarak,eskisehirsporu kutluyorum.ne mutlu bize 1. ligteyiz

thumbpa6.jpg

es es es,ki ki ki,eski,eski,es

duydum ki,eskisehir yikiliyormus.siz nerdesin hemserilerim.en azindan burada eskisehiri tebrik edebilirsiniz................

eskişehir de bir dönem kalmıştım. tebrik edrim sizleri. es es es ki ki ki eski eski es, rüzgar ol fırtına ol kaleden kaleye es. küçükken bunu çok söylerdim. hey gidi günler hey.

ewet 1.ligdeyiz gurur duyuyorum es es le.:sm_cool:ewet ya yıkıldı burası bi görseydiniz.bu gururu yaşattığı için teşekkür ediyorum es es'e...yensede yenilsede hep desteğiz hep arkasındayız.:sm_cool:

tüm eskşehirlileri tebrik ediyorummm inş.daha nice başarılaraaa......
benim arkadaşımın eşi eskişehir sporda oynuyor ishak belki eskişehirliler bilirler ama bu şampiyonluk sırasında onlarla değildii....

slm kanaryacıgım siteyi yeni kesfe cıktıgım için ancak buldum burayı :)) tsklerrr kırmızı şimşeklerrr tşklerrr Esesim benim biricik sevgilim söyle senden başkaa kimim var benimmm :KK70: sehrımızın takımı yenıden can buldu yasasınnnn !!! optumm sevgilerrr

slm abbacim.kusura bakma bende msjini simdi gördüm.uzun zamandan beri bu sayfama girmemistim.sende sevgiyle kal canim................

X