eskişehirde tavsiye doktor hastane adları

sekercik

oğlumun kardeşi gel gel:)
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
6.140
28
46
Arkadaşlar eskişehirde bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı doktor veya hastane var mı ?
kan testini nerde yaptırabilirim?
:CüvCüv:

Merhaba.. Ben Anadolu hastanesinde Abdurrahman AKÇAY a gidiyorum.Çok memnunum doktorumdan. Tavsiye ederim arkadaşım.a.s

arkadaşlar ramazan bey mi abdurrahman bey mi?hangisi iyidir?özellikle sezeryanda...

ben buldum bir doktor bahsettiğiniz isimleri netten de araştırdım bazıları ramazan beyin sorunsuz hamileliklerde iyi olduğunu yazmıştı diğeri de çok yoğun bir doktor.
ben de sebahattin beye başladım güleryüzlü bir doktor çok sevdim tavsiye ederim bence çok da ilgileniyor insanı rahatlatıyor hamile olduğuma benden çok o sevindi:)
merak edenler için onvak'ta...
onvak ayrıca bebek ve anne bakımında ödül almış bir hastane imiş. netten bakın sitesine fikir edinmiş olursunuz.
önemli olan hastanın doktoruna güvenmesi... ben güvendim.
şu an 7+4 hamileyim:)

Ben hamile olduğumu yeni öğrendim.Doktor konusunda çok kararsızım.Onvak ta mesut beye gittim dün iyi gibi ama bilemiyorum.Kime gitmeliyim???? Acil yardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…