Göz Makyajı Eskişehir'de kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Teblisel

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
162
37
merhaba arkadaşlar eskişehirde önerebileceğiniz çok iyi kaş alan bir kuaför var mı ?

(daha önceden böle bi konu verildiyse özür dilerim baktım fakat göremedm gözümden kaçmış olabilir )

Doktorlar Caddesinde Çağdaş Güzellik Salonunu öneririm. Bayan çok güzel şekillendiriyor.

teşekkür ederim tatlım benim kaşlarım seyrek ince mesela oları daha da inceltmelrini istemiyorum güzel şekil veriyorlar mı

Evet güzel şekillendiriyor bayan kesinlikle ince kaşa karşı doğal bir görünümden yana, emin ol senin kaşlarına fazla dokunmayacaktır bile.

Bayanlar bu yazıyı yeni okudum geç bir cevap olabilir ama Üniversite Cad. Salon Majör'de Sevim Hanım var harika kaş alıyor ve manikürü, pedikürüde mükemmel. Bir giden bir daha vazgeçemiyor. Sevim hanım yada müşterilerinin deyimiyle Sevim Teyze yaklaşık 40 yıldır bu mesleği yapıyormuş, tam işinin ustası yani. Üstelik Majör kuaför genelde öğrencilere hizmet ettiği için fiyatlarıda çom uygun.

ay orası bana daha yakın peki ne kadara alıyor:) gerçekten güvenebilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…