Eskisehir'de kadin hastaliklari doktor tavsiyesi?

iremsema

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
120
29
37
İyi geceler hanımlar.Eskisehir'de sehir hastanesi kadın hast.doktor tavsiyesi istiyorum.Devamli gidip memnun kaldığınız doktor olursa sevinirim.Ben her ay gidiyorum neredeyse benim gibi devamlı gidip takip edildiği doktordan memnun kalan varsa yazabilir mi?

Kezban hanıma gitmeyinde kime giderseniz gidin. Beni muayene etmedi , ameliyat yapalım diyip gün vermişti kendisi. Mr çekindim ve dermoid kist olan kistime çikolata kisti demişti.
İmkanınız varsa Vişnelik ümit hastanesinde ibrahim anıl kulaksız bey var gerçekten aradaki farkı anlarsınız. Her sorunuza özenle cevap veriyor. Yeri geldiği zaman tahlil sonuçlarımı telefondan atıp haber veriyor. Benim kist amelîyatmı anıl bey yaptı ve o kadar memnunum ki anlatamam 😌

Kezban hanıma gitmeyinde kime giderseniz gidin. Beni muayene etmedi , ameliyat yapalım diyip gün vermişti kendisi. Mr çekindim ve dermoid kist olan kistime çikolata kisti demişti.
İmkanınız varsa Vişnelik ümit hastanesinde ibrahim anıl kulaksız bey var gerçekten aradaki farkı anlarsınız. Her sorunuza özenle cevap veriyor. Yeri geldiği zaman tahlil sonuçlarımı telefondan atıp haber veriyor. Benim kist amelîyatmı anıl bey yaptı ve o kadar memnunum ki anlatamam 😌
İnanır mısınız yarın Kezban hanıma almıştım randevu ara ara gidiyordum da hatta enfeksiyon hastalıkları Dr.onu tavsiye etmisti🤔

Ben pek memnun kalmamıştım ilgisiz davranmıştı yani bana☹️
Ben devamlı mantar oluyorum inanın çaresini bulan olsa özelde gideceğim her ay gittiğim icin ozele imkan yetmez inanın ne yapacağımı bilmez haldeyim özge hanım ilgili geldi bir kaç sefer ona gittim ama her zaman bulunmuyor ona randevu cevabınız için teşekkür ederim

Ben devamlı mantar oluyorum inanın çaresini bulan olsa özelde gideceğim her ay gittiğim icin ozele imkan yetmez inanın ne yapacağımı bilmez haldeyim özge hanım ilgili geldi bir kaç sefer ona gittim ama her zaman bulunmuyor ona randevu cevabınız için teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun inşallah kalıcı çaresini bulursunuz❤️💐

Maalesef şehir hastanesi ve yunus emre devlet h. tıklım tıklım hiçbir bölümde kolay randevu bulunmuyor ne olacak böyle bilmiyorum. Devlette doktor önerim yok ama Batıkent Özel Ümit'te Abdurrahman Akçay bana önerilen doktorlardan en çok öneri alanı fırsatınız olursa ona da bir görünün derim 🌸

Maalesef şehir hastanesi ve yunus emre devlet h. tıklım tıklım hiçbir bölümde kolay randevu bulunmuyor ne olacak böyle bilmiyorum. Devlette doktor önerim yok ama Batıkent Özel Ümit'te Abdurrahman Akçay bana önerilen doktorlardan en çok öneri alanı fırsatınız olursa ona da bir görünün derim 🌸
Teşekkür ederim özellerde tavsiyelerinizi değerlendireceğim 💓

Kezban hanımı iptal ettim boşuna muayene bari olmayayım 🌺

Kezban hanımı iptal ettim boşuna muayene bari olmayayım 🌺

Eskişehir'deki en iyi doktorlar aslında Metin Acu ve Murat Şenol . Benim size önerdiğim doktorda çok iyi bir doktor ( İbrahim Anıl Kulaksız), ama tamamen profesyonel doktor arayışındaysanız murat ve metin beyi öneririm.

Metin beyin özel muayenehanesi olduğu için biraz tuzlu oluyo muayene. Gözünüzü karartıp aman ne olursa olsun yeter ki kurtulayım derseniz ona da gidebilirsiniz. İnternetten araştırın yorumlarına bakın mutlaka bu doktorlarada 💐🌹

İnanır mısınız yarın Kezban hanıma almıştım randevu ara ara gidiyordum da hatta enfeksiyon hastalıkları Dr.onu tavsiye etmisti🤔
Ben kezban hanımdan çok memnunum. Annemi de ameliyat etmişti, benim de bitmeyen adetim vardı o problemimi de çözdü. Çok bilgili , tecrübeli bi doktor. Hastası çok fazla iki kişi aliyor odaya tek seferde ama, tani koyup tedavi etmesi önemli. Annem de çok seviyor kezban hanımı. Ben tavsiye ederim bir gidip derdinizi anlatın güzelce.

X