Eskişehir'de düğün!!!

feefifo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
30
0
Selam, ben foruma yeni üye oldum. Bu başlıkta aradığım cevaba ulaşabileceğimi umuyorum. Bu yaz nişanlımın ailesi Eskişehirli oldukları için Eskişehir'de düğünüm olacak. Ancak ben İstanbul'da nişanlım da Ankara'da yaşadığımız için Eskişehir'e gidip düğün mekanı araştırmaya imkanımız pek olmayacak gibi görülüyor. En azından bir fikir sahibi olup zamanımızı denk getirdikçe belirlediğimiz yerlere bakabileceğiz. Yaz düğünü olacağı için açık havada olmasını istiyoruz. Yemekli bir düğün olmasını düşünüyoruz. Eskişehir'de bize tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

Çok endişeleniyorum, internetten çok araştırdım ama bu konuda içime sinen biryere rastlayamadım. yardımlarınızı 4 gözle bekliyorum güzeller!! şimdiden çok teşekkür ederim.
sevgiler.. yerimseniben

canımcım ilk yazan ben olayım dedim.pek bi parlak olmayacak ama dost acı söyler.bu başlığa benzer bi konu da ben açmıştım ama kapattılar konuyu her şehre göre konu açarsak işin içinden çıkamayız arkadaşlar dediler.allah yardımcın olsun canım yapabileceğim bişey olursa 2009 yazı evleneceklerin alanında bulabilirsin beni.

oraya da yazdım Elifcim de belki böyle daha kolay görülür diye düşündüm! Çok teşekkür ederim yine de tatlım!

Açık havada istiyorsanız devlet demir yolarının açık düğün salonu ya da
gar düğün salonunun bahçe bölümünde yapabilirsiniz
yeni açılan yerlerde vardır belki benim bildiklerim bunlar
size şimdiden mutluluklar umarım işinize yarar
bu arada çok özledim memleketimi
:a015:

Evvet harika listeme 1 mekan ismi eklemis odum simdiden! Çok teşekkür ederim Senacım!
Özlemekte haklısın canım. Ramazan Bayramı'nda Eskişehir'deydim tekrar hayran kaldım! Porsukla, yeşiliyle kalbimi çaldı şehriniz!

eşkişehirli değilim ama fikir olsun diye yazıyorum. otellerle falan görüştünmü? havuz başı yada kokteyl salonları olabilir. asker tanıdık varsa ordu evi, öğretmen evi. Şeniz

eşkişehirli değilim ama fikir olsun diye yazıyorum. otellerle falan görüştünmü? havuz başı yada kokteyl salonları olabilir. asker tanıdık varsa ordu evi, öğretmen evi. Şeniz

Otellerde havuz başı organizasyonları yokmuş. asker tanıdık yok, öğretmenev kartımız var ama öğretmenevi sanırım kapalı alanda düğün organizasyonları yapıyor. Onu araştırayım ben. Şeniz yine de çok saol ilgin için!

canım benim gerçekten açık hava düğünü harika olur Eskişehirde. bir arkadaşım otel A.....nda yapmış düğününü yemekli açık alan, ancak lüks olduğu için bayağı yüklü miktarda para ödemişler hani ben arabamı yenilemeyi tercih ederdim tabi tercih senin kolay gelsin

bende kısmetse mayıs 30da evleniyorum tek hayalim açık hava olmasıydı mekan çok güzel bi yer petek organizasyona ait bi yer...AL'A park ziyaret&davet bahçesi çok mükemmel bi yer şehir merkezli bi yer adresi:üniversite cd.no:81 esbay halı saha önü oluyaor anadolu ünv.yunusemre kampüsüne yakın görüş derim yada tel et.
tel:022232500306 abdullah petek cep:05337160112
ben mine yılmaz benim tavsiye ettiğimde söylersen yardımcı olurlar.
kolay gelsin...:))

Bendende bi tavsiye P.... Bahçe kesinlikle harika.Bursa yolu üzerinde ama çok uzak değil merkeze.Açık hava, hoş biyer.

bende bir eskişehirli olarak fikir verebilirim.arkadasım gecen subatın sonunda evlendi.gar düğün salonu tren istasyonun yanında kapalı ve acık havalı yerleri var cok güzel bir yer.ayrıca sizden uzakta olanlar netten sizin düğününüzüde izleyebiliyor.öyle bi imkanlarıda var.bende arkdasımı izlemek istemiştim ama ogün teknik bi sorun olmus.bence tavsiye ederim hem gelemeyenler içinde izleme fırsatı olur.sevgliyle kalın

çok mükemmel bir yer yok maalesef. birde güzel olan salonlar kapılıyor bizim hafta içi olmasına rağmen bütün salonlar dolmuş boş bulduğumuz salonu tutmuştuk bizde.

Arkadaşım bende Eskişehirliyim ve eskişehirinde çok güzel yerleri var canım.Gar düğün salonunun hem açık hem kapalı yeri var.Bursa yolu üstünde posta bahçe ve efsane düğün salonu var bu iki yerde yeşillikler içinde ve kır düğünü için de mükemmeldir tavsiye ederim şehre de uzak değil.Birde Anadolu üniversitesinin tam karşısında bir havuz var adı şuan aklıma gelmiyo orasıda havuzbaşı düğünü için gayet uygun bi yer.Birde mamuca göletinin orada yine kır düğünü için çok güzel bir yer var kuzenim oğlunun sünnet törenini orda yapmıştı geçen yaz birde oraya bakabilirsin canım.Benden bukadar umarım işine yarar şimdiden mutluluklar........

bende arkadasların dedıklerını soyleyecem kır veya acık hava dugunler için..

kapalı bi mekan istersen canım .. özgüven tesisleri.. hizmeti ve menusuyle mukenmel..
bizim aile dugunlerı hep orda olduda .

evet kapalı yer istiyosanız kesinlikle özgüven..benim düğünümde orada olacak nasipse kasımda :)

X