Eskişehir yunus emre tüp bebek ve infertilite

umudumuzhepvar

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2023
253
93
27
Hanımlar daha önce bu hastaneye giden varmı doktorları çok öneren var özellikle teoman haluk minsin diye bir doktor varmış gitmeyi düşünüyorum giden varsa yorumlarını merak ediyorum

Merdan Ali Merdanoğlu vardı hala oradaysa o da çok iyi bir doktordur. Zamanında kadın doğumdayken ona giderdim sonra ben tüp bebek bölümüne geçeceğim kendine bir doktor bul demişti de üzülmüştüm çok.
Teoman Bey'i de öneren çok arkadaşım olmuştu, memnunlardı hep.

Evet onu da duydum ikisinede iyi diyorlar kararsız kaldim muayeneleri ücretli mi peki ben 2 seneye yakındır çocuk sahibi olamadim henüz osmangaziye gittim fazla memnun kalmadim ordan da

Evet onu da duydum ikisinede iyi diyorlar kararsız kaldim muayeneleri ücretli mi peki ben 2 seneye yakındır çocuk sahibi olamadim henüz osmangaziye gittim fazla memnun kalmadim ordan da
Hiç bilmiyorum maalesef. Ben 2019 sonunda Eskişehir'den taşındım. Hastaneyi arayıp sorun bence. Burada giden bilen arkadaşlar varsa onlar da yardımcı olurlar.
Devlette tüp bebek bölümünde muayene ücreti olmuyor diye biliyorum.

Ben merdan beyin hastasiyim ikinci aşılamaya başlayacağız inşallah. Aklınıza takılan soruları cevaplayabilirim.
Merhaba bende aşılama yaptırmak istiyorum merdan beyin adını çok duydum. Ücreti ya da herhangi bir şartı var mıdır? Elimde gerekli olacağını düşündüğüm tüm tahliller var direkt başlar mı acaba?

Merhaba bende aşılama yaptırmak istiyorum merdan beyin adını çok duydum. Ücreti ya da herhangi bir şartı var mıdır? Elimde gerekli olacağını düşündüğüm tüm tahliller var direkt başlar mı acaba?
Merhabalar merdan hoca gerçekten çok iyi bir doktor samimiyeti şeffaflığı benim için tercih sebebiydi. Aklıma takilani rahatlika sorabiliyorum cevap alabiliyorum. Ve sanırım en en önemlisi umut tacirligi yapmıyor neyse onu söylüyor. Şöyle ki ücret sadece verilen özel vitaminler,iğneler ve aşılama yapılırken kullanılan katater (kanül) ücretini siz karşılıyorsunuz. Haricinde işlem ücreti vs ödenmiyor. Şartları direk kendisi ile görüşerek netleştirebilirsiniz. Eğer tahliller güncel ve yeterli ise istemeyebilir bilemiyorum. Ama muayene ve tahlillerin yeniden yapılması sizin faydaniza olabilir. Gözden kaçan veya değişen değerleriniz olabilir. Tekrar edilmesi mantılı olur diye düşünüyorum.

X