Eskişehir Odunpazarı belediyesine...

nightelf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
455
1
Eskişehir odunpazarı belediyesine hayvanlara göstermiş olduğu ilgiden ve yaptırdığı donanımlı barınaktan dolayı çoooook teşekkür ediyorum.a.s.
İki gündür evimizin önünde bacakları kırık yavru bir köpek yavrusu vardı. Veterinere götürecektik ama akşam üzeri olduğu için kapalıydı,hayvanları koruma derneğine haber verdik,onlarda sabah gelebileceklerini söylediler. Bizde onlar gelene kadar yemeğini suyunu tedarik ettik,zarar veren çocukları uzaklaştırdık ve daha önce bizi garipseyen mahallelide bize katıldı,seferber oldu sağolsunlar:) Tekrar aramamız üzerine belediye hayvan sağlığı merkezinden geldiler ve miniği götürdüler. Sorunlarını söyledik ve tedavi edilip edilmeyeceğini sorduk.olumlu cevap aldık. Eve gelince interneten bakalım bir dedik barınağa. Süper bir barınak yapmışlar.Daha önce gördüklerim tek örgülerden ibaretti maalesef, ama burayı rengarenk,tertemiz yapmışlar. Kışın üşümemeleri için hertürlü önlem alınmış. Aşıları ve rutin kontrolleri veterinerler eşliğinde yapılıyor. Can dostlarımız adına çok sevindim. Tekrar teşekkür ediyorum ve darısı diğer barınaklara diyorum :lepi:

Ben de çok teşekkür ediyorum...
İnternetten resimlerine baktım çok güzel olmuş...
Böyle birşey yapmaları çok hoş, sokaklarda bir sürü yardıma muhtaç hayvanlar var...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…