Eskişehir kadın doğum hastane ve doktor tavsiyesi

SonnurLiva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
21
1
35
Arkadaslar kararsızlıktan ölecem. Şimdiye kadar Sakarya hastanesinde Bengi Sözen e gittim. Oranın da bir türlü sigorta anlaşması olmadı. Doktor da istediğim kadar ilgili değil. Cok doktot aerastirdim sonunda karar verip Bugün anadolu Hastanesi Alev Özdemir e gittim. 15.15 randevu saati. Bütün koridor sıra bekliyordu ve 16 i geçmişti çünkü doğuma girmiş. Zaten randevu almak da zor. Aşırı kalabalık. Basık havasız. Sakarya hastanesinden sonra çok devlet hastanesi gibi geldi. O an gözüm korktu suan doğum sancim tutsa kadın demek i başka doğumda olabilir. Ekmek kuyruğu gibi bekledik bilmiyorum her aman böyle mi bana mı denk geldi bugün diye. Sakarya da ise koridorlar daha geniş basık değişik makineler daha net ve sigorta anlaşması yok diye çok az kişi var her an gidebilirim. Çünkü çok yakın hem de kocaman park alanı var.

Ama korkum doğum sonrası yeni doğan ünitesi. Anadolu Hastanesi bana uzak. Trafik çok. Park yeri bulmak zor. Aniden doğum sancim tutsa arabada doğurabilir belki. Ayrıca yeni doğan ünitesi hakkında kötü şeyler duydum. Ama doktor kesinlikle daha iyi. Mesela bebeğim iki hafta ondeymis ve suyum üst sinirdaymis bunu Bengi dememisti. Gerçi 1 ay önce gitmiştim ve o zaman öyle miydi bilmiyorum. Sonuç olarak yine kararsızim.

Bana Eskişehir hastanelerini iyi bilen biri anlatsa, hangisinde doğum daha iyi. Yenidoğan ünitesi hangisinde . Hangi doktor. Yakın ve rahat olan Sakarya hastanesinde Yenice doğum yapan var mı? Anadoluda o yolu ve kalabalığı çekmeye değer mi ünitesi? 29. Hafta olmuşum kalmış 4 5 kontrol. Artık kendimi gectim doğum nerde daha iyi olur diye düşüncem.

Eskişehirde ümit hastanesi çok tercih ediliyor ya da acıbadem . Acıbadem biraz pahalı tabi. Vişnelik ümit hastanesinde Emine Elmas Etiz var benim doktorum. Son derece memnun kaldım. Doğumda orada oldu ilgi alaka hizmet çok iyi tavsiye edebilirim

bende hastane araştiranlardanim..
özel ümit hastanesi vişnelik diyolar çoğu..
mehmet zafer tiftiki önerdiler.
tepebaşidaki tansel senseşi düşündüm. bilemedim:KK43: (orasi park alanı kalabalık olmuyor)
eskişehir tıp fakülteye gidiyorum çok yogun kalabalık.. :KK43: ne yapacagi bilemedim.
özel ümit diyorum.
acibademde melisa varmiş. o iyimiş öle diyolar.

ben tavsiye üzerine anadlu hastanesine murat boyluya gidiyorum ama dediğiniz gibi biraz devlet hastanesi piskolojisindeler
bende bi anlam veremedim labaratuar olsun hemşireler olsun ilk doktorum bengi hanımdı sakarya hatanesi ama sonra siyasetle alakalı şeyler duyunca gitmekten vazgeçtim
bende şuan kararsızım acıkcası doktordan memnunum fakat hastaneden odalardan yenşdopan ünitesinden ondan bundan şundan bi bilgim yok :bicak::bicak::bicak:

X