Doğuma Hazırlık Eskişehir Annelerinin Dikkatine, Tecrübenize İhtiyacım Var

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nrrr9696

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
8
4
28
Öncelikle uzun bir yazı olacak ve sonuna kadar okuyup yardımci olmaya çalışırsanız çok memnun olurum. Sorumu sorup okumak istemeyeni sıkmayayım.
!!! Eskişehir' de gebelik takibimi yaptıracağım, bana bebeğimi ve kalp sesini gösterip dinletebilecek, tüm kan tahlillerimi, sorularimi bıkmadan, ve işinin ustalığı ile açıklayabilecek bay-bayan fark etmez bir doktor önerisi yapabilir mısınız?
* Ben Allah'ıma binlerce kez şükür olsun, 8 haftalık hamileyim. Ama 2 hafta boyunca ne çektim bir ben bir Allah bilir. ÖZEL Ümit Hastanesi(Batıkent) Perihan Hanıma kontrole gidiyordum. Kist tedavisinden beri ve benm bebek düşündüğümüzü biliyordu fakat eksik baktığı kan tetkikleri sonucu gebelikte bende Toksoplazma enfeksiyonu ( Allah düşmanımın başına vermesin) pozitif görüldü ve bana Tıp Fakültesine gidiyorsun gebeliğin sonlanacak dedi, detayı isteyene anlatabilirim. 1 kan tahlili daha yaptı ve Toksoplazma IGG aviditesi saptanmadı yazmasına rağmen, enfeksiyon dr. Mehmet Bey ile görüştüğünü ve su an enfeksiyonu geçirdiğimi o yüzden kanda gözükmediğini söyledi. Tüm bunları telefonda anlattı ve Kendine iyi bak deyip telefonu kapattı. Zehir gibi 1 hafta geçirdim kan tahlilili bekle, bebeğin doğarsa engelli olacak, zekâ geriliği olabilir, sağır olur, dilsiz olur, kör olur falan filan ( Allah herkesin hakkında hayırlısı ne ise onu nasip eylesin ama Herkese sağlıklı sihhatli bir ömür nasip edeceği bebekler versin inşallah ) ağlamaktan için dışına çıkmış. Sonra Eskişehir Devlet Hastanesinde el altından bir Toksoplazma igg ve igm baktirdik. Benm igm pozitif çıkmıştı, negatif cıktı. Ama sinekte küçük mide bulandırır, ben Perihan Hanımdan kan tahlilimi tekrarlamasini ve teselli etmesini bekledim olmadi, Sonra tıp fakültesi Mete Bey, kim ters adam aksi adam azarliyo bağırıyor çağırıyor desede, öyle bir durum olsa bari gebelik sonlandirilacak diye bir şey yok dedi, teşekkür ettim bana bunu söylediği için ve teşekkür etme ben burda işimi yapıyorum inşallah sana faydam dokunur diyerek kan tahlili istedi ve negatif cıktı. Mutluluktan napacagimi bilemedim ve su an bir an önce doktor bulup, perihan hanımın 3 sn dinlettiği kalp sesini daha uzun duyup, Tüm detaylı tahlillerimin yapılıp, onun o mm lik kalbini görmek istiyorum, oluşmaya başlayan kollarda yanında bana moral olur. Lütfen öneride bulunur musunuz bana ? Tesekkur ederim.

Öncelikle geçmiş olsun canım. Allah cocuklarimizi sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin.Bende eskisehirde yaşıyorum. Ben eskisehir acibadem hastanesinde ahmet cantug calışkana muayene oluyorum.kendisi doçent. Ben erkek doktor istediğim için ve akademik kariyerine güvendiği için ahmet beyi tercih ettim.gayet memnunum doktorumdan.ama daha ayrıntılı ve cok ilgi bekliyorsan mutlaka acibademde mine inan var.yalnız muayenesi çok kalabalık.mine Hanımdan çok memnun kalırsın. Eskişehir in 1 numaralı kadın doğumcusu çünkü.

Ay kuzum benim ilgin için teşekkür ederim, dediğin 2 doktoruda denemeyi düşünüyorum, çok aşırı ilgi değil beklentim, sıkı bir takip ve işinin ustalığını bana yansıtması önemli olan, bu yaşadıklarımdan sonra :)

Ben acibademin bütün doktorlarını biliyorum.hepsine muayene olmuşluğum var iki sene boyunca.acibademde bayan doktor istiyorsanız sadece mine hanim iyidir.zaten muayenesini en az 15 gün önceden alabilirsiniz.diğerlerini tavsiye etmiyorum.erkek doktorlardan da hulusi bey ve ahmet bey iyiler.güvenebilirsiniz bana.hulusi bey biraz daha soğuk ve ciddi bir insan.ahmet bey işini çok iyi yapıyor ve doçent olduğu için benim için bir adim önde.

Acıbadem hastanesinde Hulusi Bey harika bir doktor.

Bende eskişehir acıbademe gidiyorum ceren hanıma gittim memnun kalmadım melike hanıma gittim en son oda içime sinmedi 8.hafta kontrolümede melike hanıma gideceğim memnun kalmazsam mine hanıma devam edeceğim
Bende ilk gebeliğimde hulusi beye gittim dediğin gibi soğuk gibi ama işinde çok iyi,bana 4.100 le normal doğum yaptırdı sağolsun başka doktor olsa sezeryana almıştı

ben 2015'te Hulusi Hocaya gittim acıbademde. şöyle diyeyim siz sormadan herşeyi zaten cevaplıyor. inanılmaz ilgili. biz kütahyada tavşanlıda yaşıyorken bize (sallıyorum) şunun için gelmeyin boşa masraf etmeyin derdi. ticaret yapmıyor gerçekten mesleğinin hakkını veriyor yani.
artı bir bilgi daha; acıbademin çoğu çalışanının doğumunu da o yaptırıyor =) özellikle sezenyanda bir numara. gene orda olsak gene ona giderim. bi kere en azından gitmelisin...
şimdi izmire yerleştim tekrar hamileyim.keşke orada olabilsek bu süreçte.

Merhaba, ben Anadolu Hastanesi'nde Alev Hanım'a gidiyorum.Çok memnunum.27 haftalık hamileyim şu an ve hiç değiştirmeyi aklımdan geçirmedim.Hem inanılmaz guleryüzlü ve ilgili hem de problemli konularda bile profesyonelliğini konuşturup bir de sizi rahatlatıyor. Çok sorunlu hamileliği olan biri olarak ben çok memnunum. Tavsiye ederim.Zaten randevu bulmak zor.Diğer iki doktor odasının önü bomboş ama Alev Hanım çok yoğun oluyor.

Ahmet Cantuğ ve Mine İnan çok yoğunlar iyi doktorlar ama daha az yoğun ve daha fazla ilgilenebilecek ve iyi doktor diyorsan Hulusi bey kesinlikle. Ben onda rahim filmi çektirdim sonra iki aşılama yaptırdım 2012 de ve çok çok iyi geçmişti negatif oldu o denemeler ama hiç acı ağrı çekmeden yaptırmıştım. Sonra tüp bebek tedavilerinden dolayı ona gitmedim tüp bebek yapmadığı için.

ama Bursa Acıbadem de tüp tedavim oldu ekimde ve ohss oldum yani vücudum şişti çok yumurtam olduğu için embriyolarımda donduruldu zaten be buraya dönünce Bursa'daki doktorum kontrol için direkt Hulusi beyin adını verdi. İyileşme sürecinde de ona gittim. Çok ilgili ve her türlü tetkiki yapar atlamaz. Regl olunca dondurulmuş tedavime başlayacaktım regl olamadım yine ona gittim enfeksiyon kontrolü yaptı, her ihtrimale karşı beta hcg testi istedi bursadaki doktoru aradı söktürücü başladım. Ayrıca bu tedavide hazır embriyolarım olduğu için sadece rahim kalınlığı yapılacak bursaya gitmene gerek yok ben muayene eder doktorla haberleşirim sen transfere gidersin bile dedi yanii.

Özel ümit vişnelik hastanesi Sabahattin akyıl

bu konuyu yeni görüyorum. bende acıbademde ceren hanıma gidiyorum. sanırım ceren hanımdan memnun olan bir ben varım :)

Bende anadolu hastanesinde gülbin erol a gidiyorum bende ondan memnunum aklında bulunsun geçmiş olsun şimdiden

Ben de Anadolu'da Tanser Bey'i oneriyorum bulunamayan hastalığımı o tespit etmişti hem fiyatlar daha uygun

Süreç ve sonuç ne oldu şuan aynı durumdayım ağlamaktan ölecek gibiyim. Kısıtlı imkanların olduğu Bi yerdeyim. Lütfen cevap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…