Eskimeyen sevgilinin saçmalıkları..

Kardeşinin karısıyla ne gibi bir derdi olabilir ki insanın? Aralarında belki de bir şeyler olmuştur?

Kardeşinin karısıyla ne gibi bir derdi olabilir ki insanın? Aralarında belki de bir şeyler olmuştur?
Ağzımız bozukmuş, beni kötü şeylerden çekmeye çalışıyormuş. Akıl hocam olduğunu sanıuor ki asla :) keşke birilerin lafından etkilensem hatta :) kendisi kalkıp arkadaşlarından etkilenir her haltı yer orası ayrı. Onlar yüzünden yanlış yapıyormuşum :)) saçmalıyor
Tabi. Yanlış yaptığım falan yok.

Eşine itaat etmen gerekir canım benim, bu üzerimize farz hükmünde Allah swt ailene huzur versin

Eşine itaat etmen gerekir canım benim, bu üzerimize farz hükmünde Allah swt ailene huzur versin
Dediğiniz doğru fakat, kendisi her şeyi yaparken benim halamda kahve içmem bile sorun.. arkadaşlarımın evine misafirliğe gitmem. Yoldan geçen komşu amcanın verdiği selam, kendi babası bana köyden fotoğraf atınca bile sorun, kendi babası bayramda bana zor bela Israrla harçlık vermesi ve benim almam sorun. Evde sakız çiğnemem bile sorun:)

durduğum yerde ben sinirlendim..... e zaten böylesi bir tipe ancak küfür edilir.

kurtulduğunuz iyi olmuş, aman diyeyim evlerden ırak.

Ay git abla evlilikten soğudum iki dakika içinde heee

bana bu kadar uzun bir mesaj atsa okumaya erinirdim. iyi okumussun. Sonuçta iyi olmuş bayram ett..

Ayyy, son cümlelerinizi okumasam da sadece onun yazdığı mesaja baksam tam bir aile çocuğu, beyefendi, dosdoğru biri diye düşünürdüm o seni eleştiren cümlelerinden sonra.

Sen vazgeçmezsin gibi geldi bana. Maalesef gençler müdahaleci manyakları, güçlü ve çok seviyor olarak görüyor, Vazgeçmelisin, normal değil.

Ben bu mesajdan sonra, ağız dolusu küfür eder engeli basardım bu dangalağa!
Lütfediyor düzelt evlenicem seninle diye..
Sen kim köpeksin! diyeceksin buna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…