Eskimeyen sevgilinin saçmalıkları..

Bilmem neremden kil koptu, onun da sorumlusu sensin.. demeyi unutmus. Mese odunu ayol. Engelleyin su tipleri ulasamasinlar ne diye muhataplik kapi birakiyorsun ki.. sal ipini gitsin.

Bence kale alıp mesaj bile atmayın her yerden engelleyin. O alır zaten cevabı yoksa bu adma mesaj yazmaya bile üşenir insan. Adam karakterinize, hayatınıza ahlakınıza demediğini bırakmamış. Bence bundan sonra bırak cevap vermeyi yüzünüzü bile göstermeyin böylesine.

Ayy g*tüm

Haklısınız..

Laflara gel numunelik bu heralde. Kendi cok erkek olmuş gelmiş bunu mu yazmis

Bunu bana diyen bir dengesizi 2 sene çektim çekme boşver bsg yaz gitsin

Siz cevap olarak ne yazdiniz
“ Ben zaten bir karar verdim ve arkasındayım. Hoşçakal. “ Yazdım. Oda “sen de” dedi o kadar. Sayfalarca yazsanda, sende böyle yaptın böyle ettin bak bunu benden istemeden yanlış dessmde bir zıkkım anlamıcağı için, suçlamalarını açıklama gereği artık duymadığım için ve artık kendimin hatalı olduğuna inanmadığım için. Allah gönlüne göre versin ne diyim daha ona :))

Kız bunun içine bnm eltim kaçmış

Habire yokluyor. He deseniz balıklama atlayacak. Pazarlık masasına oturur gibi yazmış bir de

Ay okurken sistim usenmemis yazmis bide bunlari. Ne biriktirmis icinde cirkef. Kendinizi seviyosaniz yol yakinken dönün bu isten
Bide lutfeder gibi sunlari bunlari yap evleniyim senle demiş bu erkekler nasil bu kadar akil yoksunu olabiliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…