eskilerde bıraktığınız olsada şöleee okkalı bir tokat atsam dediğiniz birileri oldumu

bluemoon

Guru
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
340
31
evet hanımlar eskiden atmak istediğiniz ama içinizde kalan bir tokat varsa buyrun attırın tokatları.ilk ben başlıyım üniversitedeki 2 ev arkadaşım sizi tokatlamakla kalmayıp kafa göz dalmak istiyorum.hadi sıra sizde aman yanaklara dikkat:mymeka:

anlaşıldı kimsenin böyle bi ihtiyacı yok herkes zamanında atmış tokatı bir benmi atmadım yani:1shok:

ben eski işyerimdeki patronumun karısına şöle okkalı bi tokat atmak isterdim hatta şuan karşıma çıksa tek tokatla kalıcamı sanmıorum.umarım karşılaşmayız :mymeka:

olmaz mı var tabii. ortaokuldayken mahallenin serserilerinden biri fena takmıştı bana evi falan arıyordu.2 sene burnumdan getirdi, tek başıma dışarı çıkamıyordum. ona öyle tokat falan yetmez yere yatırıp tırla üstünden geçmek lazım:Roflol: annem iyice dövmüştü ama benim de içimde uhde kaldı keşte bende dövseymişim:Roflol:

okkalı bir tokat hatta tekme atmak istediğim iki kişi var:kızgın::1closedeyes:

oooooooo hemde kaç kişi var..valla hiçbirindede tokat atmakla kalmazdım galiba.hele biri varki;zamanında elimden zor aldılar.yarım kalmış bir hesabım var onunla.fırsat kolluyorum valla en ufak bir hatasında atlıycam......:eek:klava::mymeka:Kötü Kazen

mükemmel bir soru tebrık ederım! eltime atmak istiyorum:mymeka:hayatımı cehenneme cevırdı kıskançlıklarıyla!:mymeka::mymeka::mymeka:eek:h be rahatladım valla...:Roflol::Roflol::Roflol:

kızlar bende varım. Eski işyerimde bir çocuk yüzüme siğarasını üflemişti yıllar geçti halen kendime kızıyorum neden bir tokat atmadım diye. Şimdi olsa tokat ne kelime parçalarım wallaaaa:eek:klava:

bende eski şirketimden ayrılmama neden olan uçkur düşkünü genel müdüre ve onun hem sekreteri hem sevgilisi olan kancığa okkalı bir tokat yok yok iki tokat atmak isterdim...
onlar yüzünden ben işimden oldum bir kaşık suda boğsam anca bana..

evet canim hemde 3 kisi simdi karsimda olsalar degil tokat tekme tokat girisirim cünkü su an cok sinirliyim.alttaki gicik komsular yine rahat vermiyor.hele o kadini saclarindan söööööylleee bir dolayip evire cevire döverdim.:eek:klava::eek:klava::eek:klava::mymeka::mymeka::mymeka:

GULSAH SUAN SENIN DURUMUNDAYIM AMA NE YAPSAM KIII ? AMA ALLAHTAN ISTEN OLMA FELAN DURUMU YOKDA AMA YINEDE YOK YOK TOKAT YETMEZ ONLARI BIR KASIK SUDA BOGMALI..AYY NE SADİSTİM YAAAA Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm

insan sinirini alamıyor.ben bak 9 ay oldu hala ilk günkü kadar hırslıyım onlara pislikler.
allaha havale ediyorum onları.
:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

olmazmı o kişiye hakkımı helal etmiyorum :1closedeyes:ve verdiğim o bir bardak suyu haram ediyorum
şuan yanımda can çekişirken görsem asla ama asla dönüp bakmam:1closedeyes:ama ne demişler intikam soğuk yenen bir yemektir..onun canını bizimkini nasıl yaktıysa katkat yakacağım:kızgın:

olmazmı o kişiye hakkımı helal etmiyorum :1closedeyes:ve verdiğim o bir bardak suyu haram ediyorum
şuan yanımda can çekişirken görsem asla ama asla dönüp bakmam:1closedeyes:ama ne demişler intikam soğuk yenen bir yemektir..onun canını bizimkini nasıl yaktıysa katkat yakacağım:kızgın:
[/QUO

senin canını baya yakmışlar heralde bu insanlar kötülük yapmaktan ne zaevk alır anlamamkiKötü Kazen

evet canim hemde 3 kisi simdi karsimda olsalar degil tokat tekme tokat girisirim cünkü su an cok sinirliyim.alttaki gicik komsular yine rahat vermiyor.hele o kadini saclarindan söööööylleee bir dolayip evire cevire döverdim.:eek:klava::eek:klava::eek:klava::mymeka::mymeka::mymeka:

vay hainlar benim hemşerimi üzmüşler sen onların hepsiyle kendin uğraşma yolla ikisini bana :mymeka:

valla değil tokat kafa göz girişebileceğim birileri var...zaten aksi bi durumu yapsalardı girişicektim de kendi kendilerine toz oldular..çok ağırdır elim tokat atarsam ölür..ölmesin ben can çekiştirmek istiyorum..böyle saçından tutucam çakıcam duvara geri sekerken de hagi gibi bi sol çekicem şut ve golKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

X