eskiden gazino da çalışıyordum

miss_tuana

hadi hayırlısı
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
40
7
18ime basmama 3 ay kala konsomatris olarak calismaya basladim.hikayem boyle başladı. Babam ben 2 yasimdayken trafik kazasında vefat etmis.annem ben cok kucukken 2. Evliligini yapti.tv dizisi lamia gibi üvey baba eziyetleriyle dolu bir cocukluk yasadim.uvey babamin annemi aldatmasi sonucu 11 yil süren bir evlilikten sonra tek celsede bosandilar.annemin 2. Evliliginden olan erkek kardesime hiper aktivite tanisi kondu.yasayan anneler bilir, kardeşim düz duvara tirmanan kasla göz arasında kaybolan, askeri kampta denize dusmek uzereyken surlarda son anda yakaladigimiz, misafirlige gittigimizde komşunun tuvalet fircasiyla kakalari alip duvarlara resim cizen, bunun gibi binlerce ornegi olan asiri yaramaz bi cocuktu kardesim dogdugunda henuz 6 yaşındaydım. Uvey babam icer icer annemi doverdi.gecenin 11inde 7-8 yaşlarındaki beni markete yollar icki sigara aldirirdi ve bunu yaparken beni tekmeler: "kalk kiz bana raki al bira al" gibi söylemler de bulunurdu.annem defalarca ayrilmak istedi ama dedem ben yetimim diye beni kabul ediyordu kardeşimi istemiyordu, oglunu birak yetim torunumu al gel babanin evine diyordu.yazik annemde cocugundan nasil vaz gecsin.yillarca siddet sozlu ve psikolojik baskiya devam ettik.en son uvey babamin anneme ihanetinden sonra ve kardeşimin hiperaktivitesinden dolayi annemde panik atak hastaligi basladi.asansore binemiyor, ekmek almaya markete dahi cikamiyordu.ani krizler geçirdi.1 kere gözlerini kaybetti bi kerede sol kolu felc oldu.sukur zamanla fiziksel aktiviteleri duzeldi ama psikolojik bozuklugu daim kaldi.yaklasik 15 senedir psikolojik tedavi goruyor ve malumunuz anti depresanlar annemin beynini yedi.bu ruhvanlikta biriyle tanisti asik oldu, kardesimin ve benim hakkimiz olan evimizi satti adama yedirdi, adan nikaha 4 gun kala para bitince annemi terketti. Iyice uikilan annem bir kac kere intihar girisiminde bulundu ama sonuc alamadi.parasini yedirdiginden dolayidia annanem ve dedem anneme yuz cevirdi sahip cikmadilar.asgari ücretle ise giren annem ev kirasi su elektrik aidat cocuklarinim eğitim masraflari ve mutfak masrafı derken altindan kalkamadi ve oryantallik yapan eski komsu kizimizin akıl vermesiyle gazinoda calismaya basladi.iste hayatimiz o saatten sonra dönüm noktasina girdi...paylasacak kimsem yok, eger hikayemi dinlemeye devam etmek isterseniz bende anlatmak isterim. Sonucunda neden evlilik hazirligi basligi adi altinda konu actigimi anlayacaksiniz...

Gazinoda çalışırken bi adam cikti karsima, asik etti beni kendine.o 41 yaşında ben 23 aramizda 18 yas var ama sahip çıkışı, beni el üstünde tutuşu, bana her turlu duyguyu yasatti.hem babam hem abim hem sevgilim... ama hersey cicim aylarindaymis.ben bu adama güvenip ramazanda arabami sattim çünkü Beylikdüzü nden ev aldim. Bana param yerine akbank menşeili çek getirdi.cekim karşılıksiz cikti 17.500 alamadım. Belkide adama çekimi verdi 1-2 milyar ucuza cekimi verdi parami aldı ama bana çekini icraya verdim diyor ama şahısa yazilmis çeki icraya veremez arastirdim beni kandriyor.eger senedimi odeyemessem ay sonuna kadar, evimin satis sozlesmesini iptal edecekler.yari çıplak icki masalarında ağlayarak biriktirdim bu parayi.bir daha kadın basima 25 milyar nerde biriktiririm benim parami vermiyor. Maddi durumu cok iyi ama beni kendine muhtac birakmak istiyor.2 gunum kaldı bittim ben, hayatim gelecegim gitti

Gazinoda çalışırken bi adam cikti karsima, asik etti beni kendine.o 41 yaşında ben 23 aramizda 18 yas var ama sahip çıkışı, beni el üstünde tutuşu, bana her turlu duyguyu yasatti.hem babam hem abim hem sevgilim... ama hersey cicim aylarindaymis.ben bu adama güvenip ramazanda arabami sattim çünkü Beylikdüzü nden ev aldim. Bana param yerine akbank menşeili çek getirdi.cekim karşılıksiz cikti 17.500 alamadım. Belkide adama çekimi verdi 1-2 milyar ucuza cekimi verdi parami aldı ama bana çekini icraya verdim diyor ama şahısa yazilmis çeki icraya veremez arastirdim beni kandriyor.eger senedimi odeyemessem ay sonuna kadar, evimin satis sozlesmesini iptal edecekler.yari çıplak icki masalarında ağlayarak biriktirdim bu parayi.bir daha kadın basima 25 milyar nerde biriktiririm benim parami vermiyor. Maddi durumu cok iyi ama beni kendine muhtac birakmak istiyor.2 gunum kaldı bittim ben, hayatim gelecegim gitti
o tarz bır yerde çalısan bırı olarak daha uyanık olman gerekıyordu ...:KK66: arabayı satan sensın, çeki getıren adam, o nasıl iş?arabayı onun tanıdıgı bırıne mı sattın?

öncelikle o parayı yine biriktirirsin korkma daha çok gençsin . o borca girmişsin bi kere ödemelisin . o adamla da bi halt olmazsınız daha baştan böyleyse seni mahveder ilerki zamanlarda sırf seni elinde tutmak için her şeyi yapabilir , sakın yüz veriyim deme yine dimdik dur .

ve lütfen başka bir iş bul orda çalışacak kadar cesaretin varsa her yerde çalışırsın emin ol . git bi fabrida falan çalış her ay hiç değilse 800 lira bişiy alırsın . lütfen diyorum çık ordan ve orda tanıştığın kimseye güvenme . adam hem yaşlı hem mal . bırak daha kimleri bulursun sen .

paranız yerine neden cek aldınız onu anlıyamadım.
hem ne seneti varki elinde. size cek veriyor. siz daha ne seneti imzalıyosunuzki?o_O

Evet onun tanidigi bi galericiye sattim.gecen sure icinde arastirip ogrendim megerse parayi alip adama çekini iade etmis. O cinnet haliyle geldim eve bicakliyodum neredeyse ya sabir ya Allah dedim bicagi sokmadim.evi aldigim yerden verdikleri muddet cok kisitli.yarin 5milyar verecegini kalan 5 milyarida bayramdan once verecegini soyledi.yarinki 5 milyari aldigim gibi pilimi pirtimi toplayip gidicem.mecburen bir sure daha bu isi yapmak zorundayim cunku yüklü borcum var eve.dediginiz gibi asgari ucretle calisip evimin borcunu odeyemem

X