Eski sevgilimin amacı ne?

whoareyou01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
10
1
25
Kızlar biz görüşmeyeli keseli 2 hafta geçti ondada kendi istemedi 3 yıllık ilişkiydi ayrılalı 1 yıl oldu ama sürekli git gel yaptığı için görüştük.2 hafta önce kendisi komple bitirmek istedi peki dedim.Oyun hesabımdan silmedim çünkü düşman değiliz diye düşündüm.İstanbulada üniversite okumaya geldim.Bana mesaj attı İstanbula alışabildin mi,orda bile oyuna girmişsin vs dedi sürekli canımı yakmak ister gibi mesajlar attı.Erkek arkadaşlarımın olduğunu onlarla sürekli oyun oynarsın artık falan dedi halbuki kendisi instagramda birsürü kız ekliyor ama beni suçlu görüyor anlamadım bu çocuğun amacı ne ? ne yapabilirim buna istediğini vermemek için?

teşekkür ederim alistim. evet evet oyunu seviyorum. erkek arkadaslarim var sansima onlar da oyunu seviyormus, birlikte turnuva yapacağız. kullanici adin degismediyse seni de ekleyeyim.

yazsaydin keske

Hayatımla bu kadar ilgilenmek yerıne kendı hayatınla ilgilenebilrisin tesekkur ederım alıstım yaz.
git gelli toksik ilişki uzadıkca uzuyor sen koparamazsan o koparıp atıyor

Valla bence ya mesajlarını çok eforsuz bir şekilde bozucan ya da hiç oralı olmayıp bir anda şok yaşatıcan. Ya bu kız her yazdığımda dönüyordu aradığımda açıyordu İstanbula gitti bir haller oldu biri var kesin hayatında dedirtirsin.

Acaba bu ne istiyor siye düşünmeyi kesersen, ona istediğini vermemiş olursun

yazmasından hoşnut gibisin daha çok istemeyen insan engeller geçer canını yaktığını söylüyorsun ama gidip gelmesine izin veriyorsun otobüs durağı mısın sen?

Kızlar engellememe sebebim umursamadığımı göstermemek.Ama ben anlamıyorum bugün sürekli bi laf soktu amacı ne bunun yani ne diye hem kız ekleyip hem yazıyosun birden silsemmi yada laf soksammı bilmiyorum

Cevap atmayın kudursun. İlginiz alışkanlık edindirdiği için böyle yapıyor başka bir açıklaması yok. Yeni birini bulduğunda o mesajları bıçak gibi kesilecek. Sakın geri dönmeyin
peki kızlar bişey sorabilirmiyim ben o öyle söyledikçe suçlu hissediyorum gerçekten suçlumuyum erkeklerle oyun oynadığım için? o kızları ekliyor ama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…