Eski sevgilimi özlüyorum?

whoareyou01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
2
0
25
Kızlar merhaba.İlk defa üye oldum ve size danışmak istediğim bir konu var.Biz ayrılalı 1 sene oldu fakat 1 sene içinde beni yokladığı,git gel yaptığı için fazlasıyla üzüldüm.En son konuşmamızda tam unutmuştum tam işime odaklanmışken karşıma çıktı.Şimdi iş hayatımda yok ve maalesef evdeyim sürekli Gürkan kesici videoları izliyorum nasıl geri döner,nasıl vazgeçilir diye.Eğer git gel yapmasaydı gerçekten unutmuştum.Şimdi iş hayatımda yok ve instagrama bakasım gelmiyor,kimseye yazasım yok kimseyle görüşesim yok.Ailemle bile konuşmuyorum tek yaptığım sürekli aralı ve döner umuduyla dua etmek.Yaptığım yanlış biliyorum ama neden böyle olduğumu bilmiyorum.En son konuşmamızda yani 1 hafta öncesinde ona beni istiyor musun konuşmak istiyor musun dedim.Oda buna sen karar vereceksin,seninle konuşsam bile haftada 1 ayda 1 konuşurum,sevmemelisin sevgi tedavi etmez dedi.Sonra görüşmeyi kestik.Sanırım tamamen bitti ve bu yüzden canım yanıyor.Sürekli bağ kesme videoları izliyorum deli gibi zaten iştende çıktım hep aklım orada.En kötüsü de instagramı kapatmak istiyorum görmemek için,ama ona psikolojik olarak üstünlük ve acınacak halde olduğumu görsün istemiyorum.Beni çoğunuz linçleyeceksiniz ama gerçekten acı çekiyorum.Bana bir yol gösterir misiniz?

Kendine dön. Kendinle alakalı beğenmediğin, değiştirmek istediğin şeylere odaklan. Başlarda zor gelecek ama zamanla değişimler seni mutlu edecek. Bol bol yaz, içinden gelenleri, olumlamalar yaz. Dışarıya çık mutlaka. Kimse yoksa yalnız çık yürü etrafa bak. Telefondan uzaklaş bir süre.

Birden kapılmışsınız içiniz kapıldıkça çalışasınız gelmemiş işi bırakmışsınız. Hatalarınızdan ders çıkartıp önünüze bakacaksınız bir daha böyle bir şey yapmayacağım diyeceksiniz. Kendinize sorun arada gerçek aşk ve sevgi olsa idi, böyle sürüncemede kalır mıydı? İki kişi nasıl olduğunu bilmeden hep konuşmak ister kendiliğinden ilerler. Adamın başka planları var kafası sizde değil ki belirtmiş bunu zaten, erkeğin ne söylediğine değil ne yaptığına bak demişler ayrıca

Eğer sizin için doğru insan olsaydı zaten gitmezdi ya da temelde mutlu bir ilişki olsaydı zaten bitmezdi. Böyle düşünün ve temiz bir sayfa açmaya çalışın.

Kızlar ben hata ettim onun için namaz kıldım instagramdan uzağım takipçi eklemiyorum ama ona baktım o takipleşiyor insanlarla.Çoğu insan ortadan kaybol uzaklaş dedi yaptım ama hatamı ettim.Hesabımı kapatmak istiyorum onuda yapamıyorum hemen açarım diye.

Kızlar ben hata ettim onun için namaz kıldım instagramdan uzağım takipçi eklemiyorum ama ona baktım o takipleşiyor insanlarla.Çoğu insan ortadan kaybol uzaklaş dedi yaptım ama hatamı ettim.Hesabımı kapatmak istiyorum onuda yapamıyorum hemen açarım diye.
Sen bensin , yemin ederim

Kendine biraz zaman vermelisin canım, yap dediğimiz ne varsa yapsanda hemen bitmeyecek kendini oyalamak arkadaşlarınla buluşmak günü dışarda geçirmek dışında hiç birşey ise yaramayacak. Çok iyi anlıyorum seni tek ilaç zaman ne yazikki keşke bir çaresi olsa

Konuşsam bile ayda bir hafta da bir derken? Evli değil demi. Nedense o hissiyat oluştu. Biraz dik durmanız gerek. Ayda bir haftada bir konuşuruz derken canım sıkıldıkça sana gelirim demek. Size ulaşacağı hiç bir platform bırakmayın. Numaranızı değişin. Zamanla toparlarsınız dik durun lütfen

Engelle sana yazamasin madem tamamen herseyini hayatından çıkarman lazım yoksa kafayi takarsin böyle. Arkadaşlarınla ailenle görüş boş kalmamaya calis

Kızlar merhaba.İlk defa üye oldum ve size danışmak istediğim bir konu var.Biz ayrılalı 1 sene oldu fakat 1 sene içinde beni yokladığı,git gel yaptığı için fazlasıyla üzüldüm.En son konuşmamızda tam unutmuştum tam işime odaklanmışken karşıma çıktı.Şimdi iş hayatımda yok ve maalesef evdeyim sürekli Gürkan kesici videoları izliyorum nasıl geri döner,nasıl vazgeçilir diye.Eğer git gel yapmasaydı gerçekten unutmuştum.Şimdi iş hayatımda yok ve instagrama bakasım gelmiyor,kimseye yazasım yok kimseyle görüşesim yok.Ailemle bile konuşmuyorum tek yaptığım sürekli aralı ve döner umuduyla dua etmek.Yaptığım yanlış biliyorum ama neden böyle olduğumu bilmiyorum.En son konuşmamızda yani 1 hafta öncesinde ona beni istiyor musun konuşmak istiyor musun dedim.Oda buna sen karar vereceksin,seninle konuşsam bile haftada 1 ayda 1 konuşurum,sevmemelisin sevgi tedavi etmez dedi.Sonra görüşmeyi kestik.Sanırım tamamen bitti ve bu yüzden canım yanıyor.Sürekli bağ kesme videoları izliyorum deli gibi zaten iştende çıktım hep aklım orada.En kötüsü de instagramı kapatmak istiyorum görmemek için,ama ona psikolojik olarak üstünlük ve acınacak halde olduğumu görsün istemiyorum.Beni çoğunuz linçleyeceksiniz ama gerçekten acı çekiyorum.Bana bir yol gösterir misiniz?
aradan 1 yıl geçti ayrıldığınız. o sürekli gel git yapmışsa onun da duygusu var diye anladım. bi de diyorsun o gelmeseydi ben unuturdum. eğer bu dediğin gibi olsaydı onun gelip gitmesinden etkilenmezdin. olayı açıkçası tam anlayamadım.
tam olarak ayrılmayı isteyen ve şuan görüşmek istemeyen sanırım o, eğer değilse olayı tam tersine çevrimişsin.
bu saatten sonra o yokmuş davranmalısın bence. instagramını kapatma sende paylaşım yap. ama o yokmuş gibi

Seni ara ara yoklamasına izin vermeyecektin. Sana karşı net olmayan bir insanın dönmesini felan bekleme. Ona karşı umudunu tamamen bitir. Sen hem geri dönsün isteyip hemde bağ kesmek istiyorsun önce ne istediğine karar ver. Böyle belirsizliklerle üzgünüm ama unutamazsın.

Evet hata yapmışsın, ama durumu toparlayabilirsin. Şuan boşlukta olduğun için onu özlediğini sanıyorsun. Acilen kendine bir iş yada uğraş bulun. Onu da bir daha ne arayın nede mesaj atın.
Oda buna sen karar vereceksin,seninle konuşsam bile haftada 1 ayda 1 konuşurum,sevmemelisin sevgi tedavi etmez dedi
Yani sırf bu cümle için bile insan üzülmeyi bırakır. Bu adamdan sana olmaz.

Bana da eski sevgilim ben sana arada yazarım eğer yazmazsam birini bulmuşumdur demişti. Ne kadar onur kırıcı bir cümle ve sizinki de buna benziyor bence. En iyisi her yerden engellemek. Ve en önemlisi asla ama asla stalk yapmamak. Bu çok önemli. Örneğin bir kadını eklediğini gördünüz bu içinizi dert oluyor o yüzden napıyorsa yapsın. Eğer sizin için iyi olsaydı bitmezdi bitmesinin bir sebebi var dimi? İlişkinizdeki olumsuz olan şeyleri düşünün aklınıza geldikçe o da baya işe yarıyor. Allah içinize ferahlık versin. Maneviyat da iyi geliyor eğer inanıyorsanız. Ama bana dönsün diye dua etmeyin.

Niye erkeklerin nesli mi tükendi ? Bi o mu kaldı koca cihanda? Ayrılıkların en güzel yanı yeni aşkların heyecanıdır. Ben olsam enerjimi dengesiz biri için dualar edip namaz kılmaya harcamak yerine iş bakar, birileriyle flörtleşir, süslenir püslenir kendime bakarım

Evden çıkıp dşarda yürüyüş yapmayı dene biraz ev modundan çık depresyona doğru götürüyor seni hobin falan yok mu? Onlarla ilgilen, ben kafamı meşgul tutmaktan hiç kimse gelmiyordu aklıma evde otur otur boş boş aklına gelir tabi ki.

Vay kendini bi halt sanan bi erkoya daha denk geldik ha? Ne bu sultan sülüman tavırları hayırdır? Haftada 1 ayda 1 konuşurmuş haspama bak hele. Ben de eski sevgilimden ayrıldıktan sonra numarasını, sosyal medya hesaplarını hepsini çıkarttım çünkü ne gerek var? O durdukça ben ileriye bakamayacağım belki aynı şekilde o da. Sen de kendine odaklan, sevdiğin şeylere odaklan. Hayatın sadece kendinden ibaret olduğunu bil. Bu şu anki ilişkin için değil sadece çünkü her seferinde aynı şeyleri yaşayabilecekmişsin gibi bi his verdin bana.

X