Eski sevgilim nisanlanıyormus

Cogsicagtir02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
2.216
1.100
32
İyi geceler herkese. Bu saate kadar uyuyamadım. Düşünmekten. 32 yaşındayım. 6 aylık bir ilişkim bitti yaklaşık 3 ay önce. İkimiz de öğretmeniz. Kendine o kadar inandırdı ki, gerçekten evleniriz sandım. İlk aydan ailesiyle tanıştırması, arkadaşlarıyla tanıstırması beni korkutsa da kendimi akışa bıraktım. Ama sonradan evlilik bana göre değil deyip terk etti. O sıra hesabında bir kadın vardı. Şüphelendiğim. Bugün yeğeninin hesabına baktığımda ortak arkadaşlarda gördüm. Bir şekilde öğrendim. Nisan yapacaklarmış tatilde fakat, amcası ölünce kalmış öyle. Ve bu adam ben ne hikaye atsam hikayemi izleyen, beni takip etmiyor hesabım gizli değildi. Her gün hesabıma girip hikayeme bakan biriydi. Bir ay önce falan da bana ? İşareti atmıştı. Ben tepki versem belki konuşurduk yine. Tepki vermedim allahtan. Yani belki seviyordur kadını bilemem ama hikayelerimi izlemesi, bana mesaj atması bende beklenti oluşturmuştu. Meğer ben varken kadın da varmış. Onunla da beni aldatmaya çalıştı bir nevi. Çok şükür diyorum ama Suan canım yanıyor istemsizce. Nasıl atlatacağım bilmiyorum. 2 oldu başıma bu tür olayın gelmesi

Herkes uyuyor mu

Sandığımızdan çok fazla insanın başına geliyor bu durumlar. Kendinizi değersiz hissetmeyin. Böyle biri hayatınızdan daha fazla çalmadan defolmuş. Bir yandan şanslısınız bile denebilir çünkü nişanlısının yerinde siz de olabilirdiniz. İlişkilere çok kaptırmamak gerektiğini böyle acı tecrübelerle öğreniyor insan.

Evet benim takıldığım konu Nişanlanacak adamın bana mesaj atması benim hikayelerimi izlemesi. 3 ay oldu ayrılalı. Sanki dün gibi oldu beni terk ettiği gün

Evet. Ona da yazdım bir sinirle. Şükür ki kadının yerinde değilim diye. Ama bu ders oldu. İster istemez iyi günlerimiz aklıma geliyor üzülüyorum

Kimseyle 6 ayda bu kadar güçlü bir bağ oluşturmamayı acı bir şekilde öğrenmiş oldunuz.

Evet. Ona da yazdım bir sinirle. Şükür ki kadının yerinde değilim diye. Ama bu ders oldu. İster istemez iyi günlerimiz aklıma geliyor üzülüyorum
Gelir çok normal bu. Altı ay da olsa insan üzülebilir yaşanılanlar çok fazlaysa. Ama geçiyor. Hep böyle hissetmeyeceksiniz. Tünelin sonunda ışık var yani hepimiz yaşadık.

Gelir çok normal bu. Altı ay da olsa insan üzülebilir yaşanılanlar çok fazlaysa. Ama geçiyor. Hep böyle hissetmeyeceksiniz. Tünelin sonunda ışık var yani hepimiz yaşadık.
Aldatılma çok kötü. Kadının profiline bakıp duruyorum. Ona da üzüldüm bir nevi. Arkadaşlarım kadına da söyle adamın yaptıklarını dediler ama belki ailesi biliyordur diye karışmadım. Çünkü dün bile hikayemi izledi ben engellemeseydim bugün de yapardı. Bana mesaj atması falan normal değil yani. İnsan eski sevgilisini merak eder ama her gün eder mi bilmiyorum

Merhaba, erkeklerin çoğu inanın düğün gününe kadar da böyle davranıyor. Yani çok fazla anlam yüklemeyin bitti diye sevinin. Karşı tarafta siz de olabilirdiniz.

Merhaba, erkeklerin çoğu inanın düğün gününe kadar da böyle davranıyor. Yani çok fazla anlam yüklemeyin bitti diye sevinin. Karşı tarafta siz de olabilirdiniz.
Evet ben olmadığıma sevindim ama niye benim başıma geliyor diye de üzüldüm. Onlar evlenip mutlu olur. Ben öylece yaşadıklarımla kaldım

Evet ben olmadığıma sevindim ama niye benim başıma geliyor diye de üzüldüm. Onlar evlenip mutlu olur. Ben öylece yaşadıklarımla kaldım
Valla kimsenin yaptığı yanına kâr kalmaz sen hiç merak etme. Çok güzel bir mesleğin var, okullar da açılıyor kafan dağılır. Hikayen daha bitmedi ki, elbette iyi insanlar çıkacaktır karşına. Negatif düşüncelerini at bir kenara, enerjini düşürürsen olumsuzluklar bırakmaz peşini. Bdv konularını oku bak neler var neler. Çoğu evli üstelik Her şerde vardır bir hayır

Evet ben olmadığıma sevindim ama niye benim başıma geliyor diye de üzüldüm. Onlar evlenip mutlu olur. Ben öylece yaşadıklarıyla

Diğer kadının 6 aylık olduğunu nerden cikardin ? Böyle adamlar (!) zaten direk evlenir. Ya annem buldu der ya da zaten bir aday vardır arada boşluk dolduran kadınlar olur.
Ben 6 aylığım. Diğer kadın gündemde olsa her gün görüşür müydük bilmiyorum. Zaten kadını gördüğüm zamanı hatırlıyorum. 3 ay önce falan. Ö
Belki aldatldık ikimiz de

Ben 6 aylığım. Diğer kadın gündemde olsa her gün görüşür müydük bilmiyorum. Zaten kadını gördüğüm zamanı hatırlıyorum. 3 ay önce falan. Ö
Belki aldatldık ikimiz de
Dusunmenin anlamı yok. Onun için doğru kadın oymuş demek ki ! Herkes yerinde hakkettigini yaşasın. Yolunuza bakın. Ders aldım diyin geçin. Ömür gidiyor.

Şanslısınız ki evlenmeden bu yönünü görmüşsünüz. Büyük ihtimal bir hareketiniz onu rahatsız etti ve ayrıldı. Evlilik bana göre değil ailesel sorunlarım var çok klişe ayrılık nedenleri. Boşverin bırakın ne yapıyorsa yapsın siz de şükredin kurtulduğunuza. Kucağınızda çocuk da olsa bu cümleyi duyabilirsiniz demek ki hep yedekte kadınlar varmış

Demek ki varmış beni kandısmıs iste. Ama zor geliyor atlatamayacağım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…