Makyaj Ürünleri Eski Makyaj Malzemelerimden YENİsini Yaptım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
minik bi fikir de ben verim nacizane toz farları 2 3 damla kolanyayla karıştırıp ıslak hale getirip çok sıvı olmasın ama hamurumsu bişey oluyor onu elinizdeki kitlerin içine yerleştirin bi çay kaşığının arkasıyla düzleştirin 2 gün de kuruyor tamamen kaydirigubbakcemile2 kırılan farlarımı yada istediğim rengi bulamadığım zaman kendi farımı kendim yapıyorum resim koymaya çalşırım :teytey:

Arkadaslar... eski kirilmis farlarinizi yine degerlendirmek istiyorsaniz size bir fikir verebilirim... far kalibinizi atmayin..

1. kirilmis farinizi iyice toz haline getirin.
2. ufak genis bir kalip icine bisaltin.. size bu durumda lazim olan tek sey alkol!!
o toz halindeki fara bir 2 damla alkol damlatin krem kivamina gelince eski far kalibiniza dökün 30 dk- 1 saat bekletin.. sonra.. kalibin büyüklügünde misal yuvarlak kalbiniz varsa 1 - 2 tlyi alin onu eski bir bez parcasina SIKISTIRIN.. ve o bekletmis oldugunuz kaliba tüm gücünüzle basin.. ve kirilmis farinizi eski haline getirip eskisi gibi kullanmaya devam edebiliriniz =))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…