ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

Evet canım bende sabah ve ikindi şeklinde besleniyorum 2 öğün bence çok ideal açlık hissetmiyosak bence 3 öğün yapalım diye fazla kasmamalıyız
kesinlikle...2 ögün olunca kalori az almış oluyoruz.oda kilo vermeyi sağlıyor

Ben 68 kilodan 58 e dusmustum gecen sene dort ayda ekmek aburcubur seker hazirgida hepsi cikmisti hayatimdan tabiki bol su ve hareket de vardi. Ama unv mezun olma cabasi antidepresanlar derken sistim yine eski diyete devam ediyorm

BÜNYENE GÖRE KİLO VERMEYİDE BİLİYORSUN.O YÜZDEN VÜCUDUNU TANIYORSUN. KESİN KARARLI OLDUKTAN SONRA 4 AYDA YİNE 10 KİLO VERİRSİN.SONRASIDA ZATEN DEVAM EDERSİN

Kızlar bu günlük yeme içme işimi kapadım
Sabah
1 fincan süt tozuyla şekerli kahve 24
Yulaf kepekli omlet 5
Çay
Öğlen
1 fincan kahve 4
Akşam 4 te
Tavuk bonfile
Çay
Günü 37 kh ile kapamış oldum bu saatten sonra en fazla çay içerim galiba

günaydın kızlar....tartıldım ama bu hafta içinde dikkat etmediğimi gün çok oldu.malesef 100 gram vermiş görünüyorum neyse daha dikkatli olcam artık.hiç safsaklamaya gelmiyor ya.bu hafta -400e kadar inmiştim ne güzel ama di,kkat etmeyince böyle oldu

günaydın kızlar güncel kilom 68,40 -500 vermişim. önümüzdeki hafta daha fazla vermiş olacagım çok pis gaza geldim :)

Ben hiç verememişim 64.8 ama almadıgıma dua ediyorum.
Berbat bir haftaydi benim için

AMA SOZ VERİYORUM SİZE VE EN BASTA KENDİME HAFTAYA KİLO VERMİŞ OLARAK GELECEĞİM.
Söz SÖZ. SÖZ

Mrb kızlar ramazanda sizlerle birlikte çabalıyordum. Neticede 1 kilo falan verdim. Bayramda annemlerde olduğumdan yedim içtim derken 60.5 oldum. 1 haftadır diyetteyim 57.8 gördüm çok şükür. İlk gün sadece yoğurt ve patates haşlaması yiyerek alıştırma yaptım. Ayrıca geceleri pul biber yoğurt kürü yapıyorum. Gündüz maden suyu yeşilçay kürü nü yapıyorum daha önce denediğimde iyi sonuçlar almıştım. Akşamları sadece çorba yada sebze yemeği yiyorum. Sabahları yulaf ezmesi yiyorum. Ama tadını hiç sevmedim. Hedef kilom 55 fakat iki doğum yaptığım dan vücut deforme oldu.55 kiloya gelince sporla onuda halledicem. İlk Hamileliğim de 30 kilo alıp 7 ayda vermiş biri olarak tavsiyem bitki çaylarıdır. Tuvalete ne kadar sık çıkarsanız kilo verme oranı o kadar artıyor tecrübe ile sabittir hepinize kolay gelsin

helal olsun. benım tuvalet sorumvar günde 3 lt. yakın su içiyorum. sebze bol yiyorum ama kabızlık sorunum devam ediyor biti çayımı günlük içiyorum

Kızlaaaaarrr ben bugün hasta ama mutlu uyandım :)
Dün çok terledim soğuk su içip klimalı odada oturdum çarpılmşm yaa boğazlarım çok acıyor
Dün çok cıvıttm. Sabah simit poğaça kek ne bulursm yedim, makarna akşam tavuklu pilav yedim. Ama çok su içtim aşırı.
Bugün sabah 75,1 ile uyandım. Çok mutluyum çok. Bi feracem vardı giyince hatlarımı belli ediyo diye giymiyodum bugün onu giydim ve hiç bi yerm belli olmuyorr bu bile motive olmak için yeter bana :) bugn daha dikkat edeceğim ama şunu anladım. Hep dikkat etmk işe yaramı. Arada ödül maksadıyla bi iki gün cıvıtmak lazımmış. İnşallah tez zamanda 74 sonrada bayrama kadar 70 i görürürz inşallah.
Kızlar şnuda unutmayın. Eğer kalori hesbaı yapıyosanız kaloriyi çok aşağı çekmeyin. Eğer aşağılara alışırsa vücudunuz braz kaçırdığınızda çok kolay kilo alırsınız. En ideali 1000 kalori :)

Merhaba kızlar
Bende senin gibi dün yaptıgımla 1 kilo eksik çıkmam gerekiyordu ama gece rahatsızlanıp uyumadım saat 3 de tavuk ve pilav yedim sabah 5 gibi uyudum sadece 200 gr vermişim 83.0 dan 82.8 olmuşum azıcık sıkılaştıralım yarışalım
Ben haftaya cumaya kadar 2 kilo vericem benle yarışacak birisi varsa başlayalım ille de 2 kilo degil hedefiniz kaçsa onu yazarsınız haftaya kim hedefine ulaşacak bakalım

günaydın kızlar güncel kilom 68,40 -500 vermişim. önümüzdeki hafta daha fazla vermiş olacagım çok pis gaza geldim :)

Güzel kilo vermişsiniz kızlat maşallah ramazanda ki gibi menülerimizi yazalım mı kim ne yiyerek vermiş hepimize örnek olur

3.2 kilo çok güzelmiş maşallah bende şu kürleri her seferinde yapıcam diyorum ama unutuyorum tatildi misafirdi derken salı günü bütün misafirler gidicek inşallah bende başlayayım yeter artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…