ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

Merhaba arkadaşlar..Topici pek takip edemiyorum

Tartı günümüz değişmiş yeni gördüm.. Bu hafta kilo bildirimini kaçırdım doğal olarak..

Güncel kilom 88

günaydın kızlarrr.
herkese iyi bir hafta diliyorum.
ülke olarak çok kritik bir süreçten geçtık ve geçiyoruz hala.hepiizin psikolojisi bozulmuş durumda.son yaşanılan siyasi, askeri kaotik durum kısa bir süreliğinede olsa yaşam enerjimizi aldı.yüce türk halkı herzaman bağımsızlığınaa gölge düşüren her eylemle canı pahasınada olsa savaşmıştır..şehitlerimize Allahan rahmet ve bizlerede geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum..
paylaşımlarımıza bu hafta itibariyle tekrar başlıyoruz.HADİ BİSMİLLLAH

Evet hepimiz çok zorlu bir sureç geçirdik vatanımızın birliğine kasteden kim olursa olsun milletimiz savaşacagını göstermiştir bende şehitlerimize Rabbimden rahmet acılı ailelerine sabır diliyorum

Bizde dün şehir dısına cıktık kayınvalidemlerdeyim 10 gün kalıcaz yediklerime dikkat etmeye çalışsamda ne yapılırsa onu yemek zorundayım tabiki ümidim bari kilo almadan dönmek ama mümkün degil sanırım

Canım güzel temennilerine katılıyorum allah yardımcımız olsun halkı kaosa dusurenlere allah fırsat vermesin
Bildirim p.tesi olacak saniyordum tatilde olduğum için çok fazla int.giremiyorum kilo 58.5 değişiklik yok cuma bildirim yaparım

oky canım ekledim

Sorun karbonhidrat zaten hergün ya firinda kiymali pide ya peynirli ya da mantı var yemezsen olmaz yanlış anlaşılır.tartıda yok inşallah tartı bulmaya çalışıyorum bakalım kilo alacakmıyım merakla bekliyorum cumayı

canım onlar hemen vücudu şişiriyor.az ye bari.rejimdeyim de.kimsede kusura bakmasın yani.

kızlar ben bugün sabah tartıldım . gram gram gidiyor.demekki sporsuz yemeği azaltarak, şekerli ve aburcubur yemeyerek bile zayıflanılıyormuş.kendim için söylüyorum haftada 250 gram vermem bile avantaj.ayda 1 kiloya tekabul eder. ve yağdan gider... aşağıda 1 kilo yağ ve 1 kilo kasın vücudumuzda kapladığı alan var. ayda o kadar yağ gitse yine iyi bence

Eklentiler

• kas ve yağ.jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 39
Herkes zayıflamışsın dedi çok mutlu oldum.kilo konusunda bende aynı düşünüyorum ayda 1 kilo önümüzdeki yaza 12 kilo eder ne kadar güzel

Herkes zayıflamışsın dedi çok mutlu oldum.kilo konusunda bende aynı düşünüyorum ayda 1 kilo önümüzdeki yaza 12 kilo eder ne kadar güzel
evet yağlardan gidince direkt farkediyor artık.ben bugün tartıldım güzel sonuçlar çıktı :)

kızlarrrr hadi bakalım YARIN alayım tartılarınızı..bakalım o sihirli rakamlara :))) çok merak ediyorum

İnşallah yarın tartı bulursam vericem tartı sonucumu çıkabilirsem magazalarda tartı bulup tartılayım
İlk defa dün çizgiyi aştım evlilik yıldönümümüzdü dısarıya çıktık kaçırdım akşam yemedim ama dengeleyemedim yinede sanırım ama olsun topiğimiz oldukça bu yoldan dönmiycem telafi edicem inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…